Juventus – Sevilla iddaa analizi ve Oranları 30.09.2015

Juventus – Sevilla
Şampiyonlar Ligi
analiz – Oran: KG var (1.86)
iddaa Sitesi: 
Diğer Oranlar
Juventus 1.82
Beraberlik – 3.34
Sevilla 3.99
2.5 Alt – 1.72
2.5 Üst – 1.93
Yukarıdaki oranlar  iddaa sitesinden alınmıştır.
Aralarındaki son 3musabaka
İki takım ilk kez bir resmi musabakata karşı karşıya gelecekKarşılaşma Öncesi Puan Durumu ve Sıralama
Juventus – 3puan 2.sıra
Sevilla – 3 puan 1.sıraAnaliz
Şampiyonlar Ligi D grubunda Juventus sahasında Sevilla’yı ağırlayacak. Juventus üstüste 4 yıl İtalya Ligi’ni şampiyon olarak tamamladı, geçen sezon Şampiyonlar Ligi’nde finale çıktı. Sevilla son 2 yıl UEFA Avrupa Ligi’ni müzesine götürdü. Her 2 takım da bu seneye şaşırtıcı derecede kötü başladı. Kendi liglerinde 6 hafta sonunda sadece 1 galibiyet alabildiler. Yalnız bu kötü görüntülerinin aksine Şampiyonlar Ligi’ne çok iyi başladılar..
Juventus güçlü rakibi City’yi Sevilla ise M’Gladbach’ı mağlup etti. Form durumları ne kadar kötü olsa da iki takımında Avrupa’daki performansı ve motivasyonu farklı oluyor. Bu musabakata mutlaka birinin kazanacağını söylemek çok zor.
Ben taraf iddaainden uzak durmanızı öneriyorum. Her iki takımın da çok etkili hücum oyuncuları var.Bu yetenekli ayaklar sezon başından beri istedikleri bitirişleri yapamasalarda dibi gördükten sonra yükseliş zamanı geldi ve golcüler bu musabakata sahne alır görüşündeyim.
İki takımın sezon başından bu yana devam eden savunma zaaflarını değerlendirip KG var seçeneğini yazabiliriz.Tercih : KG var

buton