Kalebet Güvenilir Mi

Genel 26 Şubat 2016, 02:22 Kalebet Güvenilir Mi

Online iddaa sitelerine üye olurken akıllara gelen ilk soru site güvenilir mi şeklinde oluyor. Bu yazımızda Kalebet iddaa sitesi güvenilir mi sorusunun cevabını bulabilirsiniz.

Kalebet iddaa sitesi 3 kasım 2015 yılında yayın hayatına girmiş ve online iddaa hizmeti vermekte olan bir şirkettir. Online iddaa sitelerinde güven sorununu ortan kaldıran en büyük unsur lisans sahibi olmaları denilebilir. Kalebet iddaa şirketi Malta hükümetinden aldığı online iddaa oynatma lisansı ile hizmet vermektedir. Site içindeki bütün hareketler  Malta hükümeti tarafından verilen  C 72565 lisans numarası ile düzenli bir şekilde denetlenmektedir.

Online iddaa sitelerinde bir diğer önemli konu ise para yatırma ve çekme işlemleri diyebiliriz. Kalebet iddaa şirketi para yatırma ve çekme işlemlerinde kullanmış olduğu son derece güvenilir ve hızlı yöntemler ile üyelerine memnun etmektedir. Kalebet şirketi her üyesine ödemelerini maximum 24 saat içerisinde yapmaktadır.

Bu bilgeler neticesinde Kalebet iddaa sitesi Türkiye’de kalabet güvenilir iddaa şirketleri arasında kendisine bir yer edinmiştir. Aklınızda Kalebet sitesinde iddaa yapma fikri oluştuysa ufak miktarlarda yatırım yaparak siteyi deneyip görebilirsiniz.

buton