Kıbrıs iddaa Şirketleri

iddaa Siteleri 25 Mayıs 2015, 14:20 Kıbrıs iddaa Şirketleri

gazino ve gazinohanelerin yasal olduğu Kıbrıs’ta, online olarak ta iddaa severlere gerçek para kazanmanın imkanlarını sunmaktadırlar. Bunlar iddaa, gazino oyunları ve çeşitli talih oyunları gibi geniş bir yelpazede internet üzerinden de sunulmaktadır. Tabi öncelikle eğer iddaa üzerine bir musabaka oynayacaksanız öncelikle dikkat edilmesi gereken sitenin lisansının bulunup bulunmadığı ve insanların paralarını çeşitli bahaneler ile yolsuzluk yapması gibi etkenlerin araştırılması önemlidir. Bu yüzden daima en çok popüler olan ve genelde üye sayısı binleri aşan iddaa siteleri güvenilir olduğu söylenebilir. Bu siteler üzerinden kişiler, az para yatırıp çok fazla para kazanabilmekte ve ilk üyelik denen promosyonu para olarak alabilmektedirler.

Dünya genelinde bu tür iddaa siteleri çeşitlidir ve genel olarak en çok tercih edilen Avrupa iddaa siteleridir. Çünkü büyük kuruluşlarda, dünya liglerinde reklamlarını yapabilmektedirler ve geniş bir kitlenin paralarını yatırma ve iddaalerden kazandığı paraları çekebilme gibi durumlarında herhangi bir problem yaşatmamaktadırlar.

Kıbrıs iddaa şirketleri çok fazla üyeye sahip değildir. Yine de belirli bir kitleye hitap ederek, iddaa konusunda gereken altyapıyı sağlamışlardır. Ülkemizde genel olarak yabancı sitelerin tercih edilmesinin sebebi bir musabaka oranında sunduğu oranların yüksek olmasıdır.

Bu oranların yüksek olması ile kişiler normal iddaa adı altında hizmet veren oley, misli, tuttur, bilyoner gibi yerel ve yasal sitelerinden daha fazla oranı sunmaktadırlar. Bu da yabancı olan sitelere olan talebi yükseltirken Kıbrıs iddaa şirketleri gibi iddaa sitelerinin üyeleri tatmin edecek yüksek oranı sağlamadıkları takdirde, elindeki üyeleri de doğal olarak kaybedecektir.
Kıbrıs iddaa şirketlerinden bazıları;

  • kktc.hititbet
  • Galaxybetting
  • Betvole40
  • Betexper2
  • PokerBeta
  • Betebet
  • İnteriddaa
  • Vevogaming

Bu sitelere girerek iddaa oynayabilir ve canlı olarak musabakaların takibini yapabilirsiniz.

buton