Klasiddaa

Klasiddaa sitesi ilk olarak Klasgaming ismiyle 2013 yılında hizmetlerine başlamıştır. Klasgaming isminin engel yemesi sonucu Klasgaming1.com adresini kullanmaya başlamıştır. Çok uzun bir süre geçmeden tekrar engel yemesi sonucu Klasiddaa ismini tescil ettirmiştir. Aradan kısa bir süre geçmesine rağmen bir çok müşteri sayısına ulaşmayı başarmıştır.
Klasiddaa’te neler var?
Klasiddaa’te 4 adet genel oyun başlığı vardır. Alt başlıklarını siteye girerek görebilirsiniz. arasında yer almasını tabii ki de lisansının olup olmamasından anlayabilirsiniz. Tuna Holding N.V. çerçevesinde kurulmuş ve  E-GAMING LICENCE STATUS tarafından lisanslı sağlanmıştır.
Klasiddaa Lisans No: license 8048/JAZ2011-001)Herhangi bir sorunda Klasiddaa yetkililerine erişim sağlayabilmek için sizlere 2 yol sunulmuş durumda.
Mail Desteği
Canlı Destek

Mail desteği için  adresine mail atabilirsiniz. Kısa süre içerisinde cevap alabileceksiniz. Yada işiniz acil ise ve daha net bir konuşma yapmak istiyorsanız Canlı Desteğe bağlanabilirsiniz. Klasiddaa’in sitesini biraz daha araştırdığımız da ise para yatırma ve para çekme yöntemlerini canlı desteğe bağlanarak öğrenebiliyorsunuz. Bu konu hakkında henüz detaylı bir bilgi aktaramamaktayız.NETENT, Evulotion Gaming, ProGaming, PokerKlas ve ProNetGaming’in oyun destekleri ile sizlere çok daha iyi bir oyun hizmeti sunulmuştur. Dilerseniz, hemen en çok merak edilen ve üyeler tarafından sıkı takibe tutulmuş Hoşgeldin promosyonu’nun Klasiddaa üzerinde ki miktarına ve diğer promosyonlarına göz atalım;Klasiddaa’in sizlere sunduğu 6 adet promosyon vardır. İlk olarak Hoşgeldin promosyonuna göz attığımız da bu miktarın tam olarak 500 TL olduğunu görmekteyiz. Oldukça yüksek bir miktar. Bu promosyonu sadece spor iddaalarınde kullanabiliyorsunuz ve Havale veya EFT yöntemi ile parayı yatırmanız gerekmektedir. siteleri hakkında daha fazla bilgiye erişebilmek için sitemizi gündelik olarak takip edebilirsiniz. Aşağı da ki butonu kullanarak Klasiddaa’e üye olabilirsiniz. Bol talihler dileriz!

buton