Kredi Kartı iddaa Siteleri

303-

  Kredi Kartı iddaa Siteleri

  Kredi kartı en kolay ve en modern ödeme yöntemidir. iddaa sitelerine para yatırmak içinde sıklıkla kullanılan bir yöntemdir. Hemen hemen bütün Türkçe iddaa sitelerine kredi kartı ile para yatırabilirsiniz. Yatırdığınız para anında oyuncu hesabına geçer.

  Kredi kartı ile iddaa sitelerine para yatırken dikkat edilmesi gereken bazı hususlar vardır. Öncelikle kullanacağınız kredi kartı sizin (oyuncunun) adına olmalıdır. Bir başkasının kredi kartını kullanarak kendi hesabınıza para yatırırsanız para çekme esnasında sorun yaşarsınız. Kullanacağınız kredi kartı internet üzerinden alışverişe (mail order) açık olmalıdır. Eğer değil ise bankanız ile irtibata geçip bunu açtırabilirsiniz.

  Ayrıca kredi kartı ile  bir iddaa sitesine para yatırdığınızda ekstrenizde iddaa sitesinin adı yazmaz. Farklı bir şirket ismi yazar. Çünkü bilindiği üzere Türkiye’de ikamet eden oyuncuların iddaa oynamaları yasaktır ve kredi kartları iddaa, gazino ve poker gibi talih oyunları sitelerine para yatırmanıza izin vermez. iddaa siteleri ise buna bir çözüm buldular. İsimlerini iddaa ve gazino ile alakalı olmayan bir şirket gibi göstermektedirler. Bu yüzden eğer ekstrenizde böyle bir isim görürseniz şaşırmayın.

  Aşağıda kredi kartı ile para yatırıp çekebileceğiniz Türkçe online iddaa sitelerini aşağıda sizin için sıraladık.

   

  Eğer yukarıdaki kredi kartı kabul eden sitelerden birine para yatırma işleminde sorun yaşar veya para yatırma işlemi reddedilirse bankanızla irtibata geçerek kartınızı bu işlemlere açtırın. Daha fazla yardıma ihtiyacınız olursa da ilgili iddaa sitesinin, canlı destek hattından bilgi alabilirsiniz.

   

  buton