Kup10Bets

iddaa Siteleri 24 Mart 2016, 17:43 Kup10Bets

adresini kullanan bu iddaa sitesinde lisans ve alt yapı incelemesi adına bir şey bulunmamaktadır. Bu konular hakkına müşterilerine bilgi vermemektedir. Site incelendiğinde ana sayfada spor iddaaları, canlı iddaaler, spor (futbol), spor (basketbol), spor (bilardo), spor (dart) ve özel promosyonlar görülmektedir. İletişim numarasını sitesinde duyuru olarak paylaşmaktadır. İletişim numarası ile canlı destek ekibine ücretsiz olarak bağlanma fırsatına müşterilerine sağlamaktadır.

Kup10Bets Promosyonlar

Kup10Bets sitenin sağ üst bölmesinde bulunan özel promosyonları incelendiğinde hoş geldin promosyonu, cep bank ile para yatırma promosyonu, kombine iade promosyonu ve arkadaşını getir promosyonu kap görülmektedir.

500 tl spor iddaaları hoş geldin promosyonu spor iddaalarıne sadece havale ya da cep bank yoluyla para yatıran ilk para yatıran müşterilerine vermekte olduğu promosyon çeşitidir. promosyonu hak kazanabilmek amacıyla yatırılan miktarın spor müsabakalarında en az 1,50 orana oynanıp paranın çevrilmesi sağlanmalıdır. Bu promosyona hak kazanabilmek için en az 100 tl yatırılmış olmalı ve yatırılan miktarın %50 si promosyon olarak müşterilerine verilmektedir. Üst limit olarak alınabilecek promosyon miktarı 500 tl olarak belirlenmiştir.

%15 spor iddaaları cep bank ile para yatırma promosyonunda Kup10Bets iddaa sitesine farklı para yatırma seçeneğini kullanılan müşteriler faydalanamaz. Bu promosyon haftanın 7 günü geçerli olmakla beraber sitenin kullanıcılarına vermiş olduğu günlük en fazla 150 tl dir.

Kombine iade promosyonu sadece cep bak yöntemi ile para yatıran kullanıcıların faydalanabildiği promosyon çeşitidir. Promosyon haftanın 7 günü geçerli olmaktadır.

Arkadaşını getir promosyonu kap promosyonundan faydalanabilmek için atlasbet sitesini üye olunmasını zorunlu kılmaktadır. Bu siteye üye olunup en az 1 sefer olmak üzere para yatırılma şartı bulunmaktadır. Her bir getirilen üye için hesaba geçecek en fazla miktar 50 tl dir.

Spor iddaaları Bölümü

Kup10Bets sitesinin spor iddaaları bölümünü incelediğimizde 5 farklı spor dalı olan futbol, basketbol, tenis, dart ve bilardo müsabakaları bulunuyor ancak şu an için aktif olarak sadece futbol müsabakalarına iddaa yapma olanağı bulunuyor. Futbol dışında bulunan spor müsabakalarında iddaa oynayabilme imkanı  yoktur. Canlı iddaa seçeneği de bulunmaktadır. Spor iddaaları bölümü futbol musabakalarına iddaa oynama fırsatı veriyor.

Ödeme Yöntemi

Kup10Bets sitesi para çekme işlemlerinden sadece banka havalesi ile para çekilmesi gerektiği  görülüyor. Ödeme yöntemi seçeneklerinden olan banka havalesi ile para çekme seçeneğinde alt sınır olarak en az 100 tl çekim imkanı bulunuyor.

 Müşteri Hizmetleri

Kup10Bets sitesi müşteri hizmetleri 12.00-22.00 saatleri arasında müşterilerine yardımcı olmaktadır. Sitenin duyuru ilanında paylaşılan bir cep telefonu numarası ile Türkiye’ye günün her saati hizmet sunmaktadır. Canlı destek olduğu gibi mail yoluyla da ulaşılmaktadır.

buton