Lidyabet Güvenilir Mi?

Lidyabet iddaa platformu  en yüksek promosyon ödülleri veren ve 2016 yılında açılmış yeni iddaa sitelerinden biridir. Lidyabet iddaa platformu Pronet Gaming altyapısını kullanarak güvenlik seviyesinde 1 kat daha öne çıkıyor. Üyelerine kaliteli ve anlaşılır bir tasarım ile hizmet verdiklerini görüyoruz. Lidyabet  iddaa sitesinde ;– Spor iddaaları.
– Canlı iddaaler.
– Canlı gazino.
– gazino.
– Poker.
– Sanal sporlar.alanlarında kaliteli hizmet vermektedir.Bir çok yöntemde ödeme imkanları sağlayan Lidyabet iddaa sitesi bünyesinde Netent, Xprogaming, Poker Klas markalarının ürünlerinide sunmaktadır.Lidyabet iddaa sitesi güvenilir mi yada Lidyabet lisanslı mı? gibi sorular aklınıza geliyorsa yazımızın devamında tüm bu sorularınıza cevap bulabilirsiniz.Lidyabet Güvenilir Mi?Lidyaet iddaa sitesi 2016 yılında açılmış olup lisanslı hizmet vermektedir.Anlaşılır kolay bir tasarıma sahip olan iddaa sitesi  altyapı olarak PronetGaming kullandığını görüyoruz. iddaa sitesi üyelerine parasal işlemler için ;– TLNakit.
– Banka havalesi.
– Kredi kartı.
– Clickpay.
Ukash.
Ecopayz.
– Webmoney.
– Astropay.alanlarında işlem yapma imkanı sunmaktadır.Lidyabet iddaa sitesi diğer iddaa sitelerine nazaran hızlı para çekme ve yatırma işlemleri garantisi vermektedir.Lidyabet Lisanslı Mı?iddaa platformu lisanslı hizmet vermektedir. Lisans sorgulaması yapmak için Canlı Desteğe bağlanıp gerekli tüm bilgiyi temin edebilirsiniz.Lidyabet iddaa platformu isminden de anlaşılacağı gibi para akla gelince promosyonları akla gelen bir iddaa sitesidir desek tam yeri olur sanırsam. Platformda %25 oranında Hoşgeldin promosyonu 250TL veriliyor. Diğer ödülleri ise ;– %10 Canlı gazino discount.
– %15 Havale promosyonu.
– %20 Cepbank promosyonu.
– %8 Ecopayz, TLNakit, Astropay promosyonu.
– %100 Netent hoşgeldin 250TL promosyonu.
– %15 Netent gazino discount.
– 1000TL Kombine promosyonu.
Lidyabet itiraz, Öneri ve TeşekkürLidyabet hakkındaki tüm araştırmaları yaptık.iddaa sitesi üzerinden herhangi bir olumsuz yorumla karşılaşmadığımız gibi bizde olumsuz bir durumla karşı karşıya gelmedik.Sizlerinde Lidyabet hakkındaki görüşlerinizi yada Lidyabet hakkındaki itirazlerinizi aşağıdaki formu doldurarak hızlı sonuçlar alabilmeniz mümkün olucaktır.

buton