Lidyabet iddaa Sitesi

Lidyabet iddaa sitesi yeni açılan ve pronetgaming altaypısı kullanmakta olan bir site.Bildiğiniz üzere piyasada sayısı 20yi geçen pronet sitesi bulunmakta olup bu siteler tasarımsal anlamda birbirinin kopyası siteler.Öne çıkan özellikleri para çekmede güvenilirlik olsada gerek promosyonlar gerek iddaa çeşitliliği anlamında bazı sitelere göre oldukça geri kalmaktalar.Lidyabette tasarımsal anlamda tipik bir pronet olup curacou lisansına sahip ve bölümleri şu şekilde oluşmakta.

Lidyabet Spor iddaaları ve Canlı iddaa Bölümü

Lidyabet spor iddaaları bölümünde başta futbol olmak üzere pek çok branşda iddaa yapmanız mümkün olsada iddaa çeşitliliği açısından yetersiz kalmakta.iddaa oranları açısından ise gerek bazı pronetlerden gerekse diğer bazı sitelerden düşük oranlar mevcut.Canlı iddaa bölümünde ise yine iddaa çeşitliliği ve oranlar analamında yetersiz kalmaktalar.

Lidyabet gazino,Canlı gazino ve Diğer Bölümler

Lidyabet gazino bölümünde netent slotlarını bulundurmakta olsada slot sayıları oldukça az.Canlı gazino bölümünde ise 2 farklı gazino altyapısı kullanılmakta olup bu açıdan casnlı gazino bölümü için iyi demek mümkün.Sitenin diğer bölümlerinde ise klas poker altyapısı ile poker,sanal sporlarda futbol tenis basketbol,beton poker bölümünde ise poker bakara ve çarkıfelek bulunmakta.

Lidyabet Para Yatırma ve Çekme

Lidyabete aşağıda verilen yöntemlerle ve verilen minumum miktarlarla para yatırmanız mümkün.

  • Banka havalesi ile minumum 100 tl.
  • Cepbank ile minumum 20 tl.
  • Tlnakit ile minumum 20 tl.
  • Neteller ile minumum 20 tl.
  • Ecocard ile minumum 20 tl.
  • Bocash ile minumum 20 tl.

Lidyabet ilk para çekiminizden 24 saat önce sizden belge istemekte ve hesabınızı onaylatmanız gerekmekte.Lidyabetten ilk para çekim işleminizi sadece havale ile yapabiliyorsunuz.Lidyabetten ilk çekiminiz sonrası banka havalesi,tlnakit,ecocard ve neteller ile para çekmeniz mümkün.

Lidyabet promosyonlar

%25 500 tl hoşgeldin promosyonu.Sadece havale veya cepbank ile yapacağınız ilk yatırımınıza %25 promosyon verilmekte.Alabilceğiniz maksimum promosyon miktarı 2000  tl yatırmanız karşılığında 500 tl.promosyonun çevrim şartı en az 2.00 orandan 10 kez.

%10-15-20-25 günlük canlı gazino discountu.Günlük 100-999 tl arası canlı gazino kayıplarınınıza %10,1000-4999 tl arası kayıplarınıza %15,5000-19999 tl arsı kayıplarınıza %20,20000 tl üzeri kayıplarınıza ise %25 discount verilmekte olup discountun çevrim şartı bulunmamakta.

%15 havale,%20 cepbank para yatırma promosyonu.Minumum 100 tllik havale yatırımlarınıza %15,minumum 20 tl cepbank yatırımlarınıza ise %20 promosyon verilmekte olup promosyonun çevrim şartı en az 2.00 orandan 11 kez.

%8 ecocard,neteller ve astropay para yatırma promosyonu.Bu yöntemlerle yapacağınız yatırımlara %8 promosyon verilmekte olup promosyonun çevrim şartı en az 2.00 orandan 11 kez.

Günlük %15 netent kayıp promosyonu.Günlük minumum 250 tl yatırımınız olması kaydı ile günlük netent kayıplarınızın %15 size iade edilmekte olup promosyonun çevrim şartı bulunmamakta.

Lidyabet Genel Değerlendirme

Lidyabet tipik bir pronet olup bazı pronetlere göre oransal anlamda düşük kalmakta.Özelikle iddaa çeşitliliği açısındanda pronetin sıkıntılarını yaşamakta.Buna rağmen tüm pronetler gibi paranızın kalacağını zannetmiyoruz.Yinede yeni olması nedeniyle dikkat edilmeli küçük yatırımlarla ve içeride fazla bakiye bırakmadan denenmeli.Sizinde lidyabet hakkında görüşleriniz varsa yorum kısmından yazabilirsiniz.

buton