Lidyabet Para Yatırma

iddaa Para Yatırma 15 Ocak 2016, 10:58 Lidyabet Para Yatırma

Lidyabet iddaa sitesine para yatırımı yapacağınız zaman hangi yöntemler ile bu işlemi gerçekleştirebilirsiniz ve bu yöntemlerin yatırımlardaki minimum ve maximum limitleri ne kadar sorusunun cavabını bu yazıda bulabilirsiniz.

Lidayabet iddaa sitesine para yatırımı yaparken 3 farklı yöntemi kullanarak bu işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Lidyabet iddaa sitesinde hesabınıza para yatırımı yaparke Banka Havalesi, Cepbank ve Tl Nakit yöntemlerini kullanabilirsiniz. Para yatırma işlemleri hakkında bilgilendirmeler.

Lidyabet Para Yatırma Limitleri

Banka Havalesi yöntemini kullanarak yapacağınız yatırımlarınızın alt limiti 100 tl değerinde olması gerekiyor. Bu yöntem ile maximum yapabileceğiniz yatırım limiti 20.000 tl olarak belirlenmiştir.

Cepbank yöntemini kullanarak yapacağınız yatırımlarınızın alt limiti 20 tl değerinde olması gerekiyor. Bu yöntem ile maximum 1000 tl yatırım yapabilirsiniz.

Tl Nakit yöntemini kullanarak yapacağınız yatırımlarınızın alt limiti 20 tl olarak belirlenmiştir. Bu yöntem ile maximum yapabileceğiniz yatırım limiti 20.000 tl olarak belirlenmiştir.

Yapacağınız bütün para yatırma işlemleriniz maximum 1 saat içerisinde gerçekleşmektedir.

buton