musabakaaiddaa %10 Astropay Para Yatırma promosyonu

İllegal iddaa siteleri arasında yeni katılan bir şirket olan , üyelerinin para yatırım seçeneklerinden Astropay ile para yatırması dahilinde %10 Astropay Para Yatırma promosyonu vermeye başlamıştır. %10 Astropay Para Yatırma promosyonu promosyonundan tüm musabakaaiddaa kullanıcıları, Astropay seçeneği ile para yatırması halinde yararlanabilecektir. %10 Astropay Para Yatırma promosyonu günlük en fazla 300 TL miktarına kadar alabilirsiniz. Havale/EFT, Cepbank, Paysafecard, Neteller, Ecopayz, Kredi Kartı, E-Pro, Paykwik, Paykasa ve Pidpay seçenekleri ile para yatıran üyeler bu promosyontan faydalanamamaktadır.

musabakaaiddaa  sitesinde Astropay kart ile para yatıran kullanıcılar haftanın her günü  %10 promosyontan yararlanabilecektir. Üyelerin bu %10 Astropay Para Yatırma promosyonu promosyonundan yararlanabilmesi için Astropay ile para yatırıp ardından musabakaaiddaa Müşteri Destek hattı ile görüşmesi gerekmektedir. Müşteri destek hattına %10 Astropay Para Yatırma promosyonu talep edilmesi dahilinde işlem tamamlanmış olacaktır.
%10 Astropay Para Yatırma promosyonu promosyonundan almış olduğunuz promosyonu çekebilmeniz için  1.75 oran ile 3 defa spor iddaalarınde oyun oynamak veya 40 kere gazinoda iddaa yapmak gerekmektedir. %10 Astropay Para Yatırma promosyonu alındıktan sonraki 48 saat içinde üyeler para çekim talebi veremez. Ayrıca bu promosyontan sadece Türkiye üzerinden kayıt olan ve Türkiye vatandaşı olan kullanıcılar faydalanabilir.
%10 Astropay Para Yatırma promosyonu kurallarına ek olarak musabakaaiddaa genel kural ve şartları geçerlidir.

buton