Macaiddaa Para Yatırma

Macaiddaa sitesi uzun süredir piyasada olan köklü bir site olup halen de etkinliğini sürdürüyor.Piyasada uzun soluklu olmasının nedenlerinden birisi de dizaynını iyi temellerle sağlamış canlı bir tasarımından geçiyor.Macaiddaa sitesi piyasada ender olan ve en iyisi dediğimiz malta lisansına sahip bir site.Bunun haricinden curacao tarafından denetlenen bölümlere de sahipler.Bu kadar güvenlik prosedürüne para yatırma ve çekme yöntemlerinin de eklenmesiyle macaiddaain piyasadaki değerini arttirıyor.Bildiğiniz gibi piyasada birçok sitede bulunan ve sizler tarafından kullanılan yöntemler olan havale ve cepbank artık demode kalıyor.Bu yöntemlere her site izin veriyor.Ancak bu şekilde ömrü kısa olan çok da site mevcut.musabakaaiddaa sizlere bu yöntemler dışında gerekli şartnameleri tamamlayıp güvenliğin bir tık daha önemini hissettiren ecopayz,astropay,paykasa,tlnakit yöntemlerini sunuyor.İçlerinde özellikle ecopayzın sağlamış olduğu ecocard ile macaiddaa sitesinde zahmetsiz bir şekilde gerçekleştirmenizi sağlıyor.Sadece macaiddaale de kalmayıp bu kart ile online her işinizi halledebilirsiniz.Şimdi bu yöntemlerle siteye yatırabileceğiniz minimum tutarları,sürelerini paylaşalım.

Macaiddaa Para Yatırma Yöntemleri

Macaiddaa sitesinde ecopayz,tlnakit,astropay,paykasa,cepbank ve banka havalesi yöntemlerini para yatırımı yapmak için kullanabilirsiniz.

Ecopayz ile macaiddaa para yatırma işleminiz ecocard ile ücretsiz şekilde hesabınıza anında yansıyor.Bu şekilde minimum yatırım tutarı 30 tldir.

TLnakit ile macaiddaa para yatırma işleminiz ön ödemeli kart ile ücretsiz şekilde hesabınıza yansıyor.Bu şekilde minimum yatırım tutarı 20 tldir.

Astropay ile macaiddaa para yatırma işleminizi ön ödemeli kartınızla ücretsiz olarak gerçekleşiyor.Bu yöntemle en az 30 tl en fazla 1.400 tl yatırım yapabilirsiniz.

Paykasa ile macaiddaa para yatırma işleminizi yine ücretsiz bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz ama limitler bu yöntem de sabit olmayıp değişebiliyor.Bu yöntem için canlı yardımla iletişim sağlamalısınız.

Cepbank ile macaiddaa para yatırma işleminizi ücretsiz bir şekilde en az 20 tl yatırım olacak şekilde gerçekleştirebilirsiniz.(Akbank,Garanti,İşbankası ve Yapı kredi)

Banka havalesi ile maca iddaa para yatırma işleminizi ücretsiz bir şekilde anında yapabilirsiniz.Bu yöntemle minimum yatırım miktarı 100 tldir.

buton