Magnumbet iddaa Sitesi

Merhaba arkadaşlar, şimdi ki yazımızda ise sizlere Magnumbet  hakkında ayrıntılara gireceğiz. Aynı zamanda yazının en altında sitenin güvenilir olup olmadığı hakkında bilgi alabilirsiniz. Dikkatli okuyup, mantıklı bir seçim yapmanızı öneriyoruz.Magnumbet, yaklaşık olarak 3 yıldır hizmet vermektedir. 3 Yıldan beridir henüz ismini güvenilir arasında görememekteyiz. Bu durumun neyden kaynaklandığı hakkında henüz detaylı bir bilgiye sahip değiliz. Magnumbet iddaa sitesi üzerinden para yatırmak ve çekmek için yapmanız gerekenleri biraz araştırdık. Öncelikle aşağıda ki listeden hangi kanalların olduğunu öğrenebilirsiniz.Para Yatırma 
-AstroPay
-PayKasa
-EcoPayz
-Visa Kart
-CepBank
-Bank Havale / EftYukarı da ki kanallardan hesaplarınıza para yatırabiliyorsunuz. 4 Adet online cüzdan ve 2 adet banka yolları mevcut. Para yatırma limitleri ve sürelerini aşağıda ki tablodan görebilirsiniz.Neredeyse her kanal için farklı bir limit belirlenmiştir. Diğer yandan para yatırma süreleri min. 5 dk. Maximum 60 dakika içerisinde para hesabınıza geçmektedir. Süre yoğunluğa göre değişim göstermektedir. Para çekme işlemlerine gelirsek çok bir fark göremiyoruz. Neredeyse yatırma ile aynıdır. Farklı olan tek şey ise, limitlerdir.
Para Çekme Limitleri
Havale/Eft: Min 150 TRY | Max 20.000 TRY (Günlük)
Ecopayz: Min 150 TRY | Max 20.000 TRY (Günlük)
AstroPay: Min 150 TRY | Max 20.000 TRY (Günlük)
Paykasa: Min 150 TRY | Max 20.000 TRY (Günlük)
Magnumbet Güvenilir mi?
Magnumbet’in güvenilirliği hakkında kesin bir şey diyemiyoruz. 3 Yılı aşkın bir süredir piyasada olmasına rağmen arasında sesini duyurmuşa benzemiyor. Yinede oynamak istiyorsanız küçük yatırımları deneyebilirsiniz. Bol talihler!

buton