Marsbet 11 Marsbet yeni adresi Marsbet11.com

Online iddaa sitesi Marsbet’in siteye giriş adresi olan Marsbet100.com engellendi. Marsbet giriş adresi olarak firma Marsbet11.com alan adını belirledi.

Online iddaa sektörüne 2013 yılında giriş yapan Marsbet şeffaf, dürüst ve adil çalışma sistemi ile kısa sürede bilinir hale geldi. Ülkemize yönelik hizmetlerine 2 yıl önce başlayan site bugün popüler siteler arasında yer alıyor. Marsbet 300’den fazla çalışanı ile sektörde müşterilerine eşsiz bir deneyim sunuyor. Marsbet Türkiye’de lisanslı bir iddaa sitesi değil, bu yüzden sitenin adresleri sık sık engelleniyor. 13 Mayıs 2016 tarihinde Marsbet100’ün engellenmesi ile birlikte Marsbet 11 adresine geçiş yapıldı. Marsbet100 adresine artık erişmeniz mümkün değil. Çünkü bu adrese girmek istediğiniz mavi ekran engelleme sayfası ile karşılaşıyorsunuz.

Marsbet giriş için ya direkt olarak tarayıcınıza Marsbet11.com yazarak ya da üstteki Marsbet butonuna tıklayarak devam etmeniz gerekiyor. Sitemizde bulunan Marsbet bağlantılarını kullanarak her zaman en son adrese ulaşırsınız. Böylece adres aramaya gerek kalmadan son güncel siteye ulaşmış ve doğal olarak yeni adresi de öğrenmiş olursunuz. Marsbet’e yeni üye olan kullanıcılar ilk para yatırma miktarlarına göre 150 TL’ye kadar %50 ilk üyelik promosyonu kazanıyorlar. Bu promosyontan yararlanmak için hesabınıza ilk seferde en az 50 TL yatırmanız lazım. Marsbet promosyonlar sayfasında da belirtildiği gibi alttaki işlemi yapmanız gerekmektedir:

promosyonunuzun Marsbet hesabına yatırılması için konu başlığına İLK ÜYELİK ve içeriğine KULLANICI ADINIZI yazıp [email protected]/* */ adresine ilk para yatırma işleminden sonra en geç 24 saat içinde bir e-posta göndermeniz gerekmektedir.

Marsbet mobil siteye giriş için akıllı telefonunuzda tarayıcınıza Marsbet11.com yazmanız yeterli olacaktır. Telefonunuz otomatik olarak Marsbet mobil sitesine yönlenecektir.

Yazı etiketleri: marsbet giriş • marsbet yeni adres

24 Mayıs 2016 Yazıldı Marsbet Haber

buton