Marsbet 12 – Marsbet giriş Marsbet12

Marsbet iddaa sitesinin Marsbet8 olan adresi bu akşam engellendi. TİB tarafından yapılan engeleme sonrasında yeni adresin Marsbet12 olduğu duyuruldu.

Marsbet online iddaa sitesi Hollanda Antilleri lisansı ile hizmet veren popüler bir iddaa sitesidir. Marsbet çok uzun bir süredir Marsbet8 üzerinden üyelerine online iddaa deneyimi sunuyordu. Ama bu akşam engelleme sonrasında adreslerini Marsbet 12 olarak değiştirmek zorunda kaldılar. Marsbet iddaa sitesi 2014 yılında yayın hayatına başladı ve aynı tarihten beri Türkçe olarak yayın yapıyorlar. Marsbet’in Türkiye’de hatırı sayılır bir müşteri potansiyeli var. Üstelik yeni site olmalarına rağmen gerek sundukları promosyonlar gerek hızlı para çekme işlemleri ile kısa süre çok eski siteleri bile geride bıraktılar.

Marsbet12 adresinde online iddaa oynayabiliyorsunuz. Spor iddaaları bölümünde musabakalar başlamadan önce dilerseniz kombine, dilerseniz tek musabaka iddaai yaparak kazanç sağlayabilirsiniz. Canlı iddaa bölümünde ise karşılaşmalar oynanırken yüksek oranlarla canlı iddaa oynayabiliyorsunuz. Ayrıca canlı gazino, canlı oyunlar, sanal sporlar ve toto alanlarında talihınızı deneyebilir ve keyifli vakit geçirebilirsiniz. Marsbet’e ilk defa üye olacaksanız 150 TL ilk üyelik promosyonu kazanabilirsiniz. %15 Otopay para yatırma promosyonu ve Vip üyelik programı il ayrıcalıklı bir hizmet alabilirsiniz.

Yazı etiketleri: marsbet giriş • marsbet yeni adres

29 Mart 2016 Yazıldı Marsbet Haber

buton