Marsbet 8 – Marsbet’in Yeni Giriş Adresi: Marsbet8.Com

Marsbet iddaa sitesinin giriş adresi 05.05.2016 tarihinde Marsbet 100 olarak değişmiştir. Güncel giriş adresine ulaşmak için
Türkiye pazarında artık yıllanmaya başlayan ve kalitesi sayesinde binlerce müşterisi bulunan Marsbet iddaa sitesinin giriş adresi Aralık 2016’nın ortalarında Marsbet 8 olarak güncellenmiştir. Artık Marsbet iddaa sitesi müşterileri bundan sonraki girişler için eski adres olan Marsbet 724 yerine yeni adres olan Marsbet 8’i kullanacaklardır.
Yapılan engellemeler sonucunda Marsbet’e erişimin kesilmesiyle birlikte Marsbet yetkilileri, DNS ayarı yapmamış müşterilerinde siteye sorunsuzca giriş sağlayabilmesi için yeni giriş adresini yayınlamışlardır. www.marsbet8.com adresini kullanarak Marsbet iddaa sitesine sorunsuzca giriş yapabilirsiniz.
Marsbet’te adres değişikliği dışında başka bir değişiklik olmadığını bilmenizi isteriz. Hesaplar, bakiyeler ve iddaaler Marsbet 724’te olduğu gibi Marsbet 8’de de aynı şekilde devam etmektir.
Marsbet’e sorunsuzca giriş yapabilmek için ya da aşağıdaki butonu kullanabilirsiniz.Marsbet Neden Engellendi?
Bildiğiniz üzere Türkiye’de hizmet veren tek yasal iddaa firması İddaa’dır fakat bu iddaa firmasındaki oranların bir hayli düşük olması, tek musabakaa iddaa yapılamaması, canlı iddaa imkanı olmaması gibi bir çok nedenden dolayı artık Türk iddaa severler İddaa’da olmayan bir çok kazandırma ihtimali yüksek fırsatlar veren Avrupa iddaa sitelerine yönelmektedirler. Telekomünikasyon İletişim Başkanlığı ise bu sitelerde iddaa yapılmasının önüne geçmek tadına düzenli olarak giriş adresine erişim kısıtlaması getirmektedir. Durum her ne kadar böyle olsa da iddaa siteleri yetkilileri engellemeden kısa bir süre sonra müşterilerinin siteye sorunsuzca giriş sağlayabilmesi adına yeni giriş adresini açmaktadırlar. Bu şekilde iddaaçiler sorunsuzca iddaalarıne devam edebilmektedirler.
Marsbet Güvenilir mi?
Yazımızın başında da söylediğimiz gibi uzun yıllardır Türkiye pazarında hizmet veren iddaa sitesi bugüne kadar binlerce iddaa severe iddaa oynama imkanı tanımıştır. Spor iddaaları, canlı iddaa ve ve gazino oyunları hizmeti veren Marsbet, kendi ülkesi olan Malta’da lisanslı ve yasal bir sitedir. Düzenli olarak denetlenmekte olan bu site bugüne kadar hiçbir iddaaçisini zor durumda bırakmamıştır. Düzenli ödeme ve hızlı ödeme yapan ve yüksek oranlar sunan iddaa sitesini siz sevgili iddaa severlere öneriyoruz. Marsbet 8’de güvenle iddaa yapabilirsiniz.
Marsbet 8 gibi adres değişikliği yapan tüm iddaa sitelerini sitemiz üzerinden güncel olarak takip edebilirsiniz.

buton