Marsbet’in Yeni Giriş Adresi: Marsbet100.Com

Merhaba arkadaşlar, anlık bir haber ile sizleri bilgilendirmek istiyoruz. An itibari ile Marsbet iddaa sitesi üzücü bir hadiseden dolayı giriş adresini değiştirmek zorunda kaldı. Önceleri www.marsbet12.com diye yazıp girdiğiniz Marsbet’e artık www.marsbet100.com yazarak girmelisiniz.Neden Marsbet100 Yazıyoruz? 
İlk defa duyanlar için aslında güzel bir soru. Ama canlı iddaa yaparak oyun oynayan kişiler az çok bu durumun neden olduğunun farkındadır. xn--bahis-irketleri-e6c.com ekibi olarak bilmeyenleri bilgilendirmek istiyoruz. Ülkemizde  sitesi açmak adından da anlaşılacağı gibi yasal bir iş değildir. Türkiye’de yasal olarak yetkili tek kurum yıllardır hayatımızın bir parçası olan İddaa şirketidir.Tüm telif ve yayın hakları İddaa şirketi tarafından alındığı için ne yazık ki İddaa dışında insanlara iddaa oynama ortamı yaratmak yasaktır. Marsbet iddaa sitesi de TİB tarafından, mahkeme kararıyla engellendiği için, hizmetine kaldığı yerden devam edebilmek adına Marsbet100 giriş adresini almıştır. Bu ara da engellenen giriş adresinden dolayı siteye giriş yapamadığınızı fark ederseniz, kesinlikle telaş yapmanıza gerek yoktur. Üyeliğinde yer alan bakiye ve iddaaler olduğu gibi yerinde duruyor olacaktır.TİB nedir? 
TİB, Türkiye İletişim Bakanlığı’nın kısaltılmış halidir. TİB’in görevi ise ülkemizde yer alan bir çok korsan ve yayın hakkı olmayan web siteleri engellemek adına kurulmuş bir resmi kurumdur. Ancak şu andan itibaren Marsbet 100 yeni giriş adresine girerek iddaalarınize kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.Okduğunuz için teşekkür eder, iddaalarıniz de bol talihler dileriz.  hakkında bir çok bilgiye erişmek için sitemizi gezmenizi tavsiye ediyoruz.

buton