Marsbet’in Yeni Giriş Adresi: Www.Marsbet99.Com | Marsbet 99

Marsbet iddaa sitesinin giriş adresi 18.01.2016 tarihinde Marsbet 8 olarak güncellenmiştir. Marsbet’in yeni giriş adresi olan Marsbet 8’in tanıtım sayfasına ulaşmak için buraya tıklayınız.27.02.2015 itibari ile Marsbetnin internet adresi olarak değişmiştir. Marsbet kullanıcıları artık adresinden değil, adresinden siteye erişim sağlayacaklar. 
 Siteye giriş adresi dışında bir değişiklik olmadığını sizlere bildirelim. Hesaplar, site arayüzü, bakiyeler hepsi aynı. Sadece taşıma işlemi yapıldı. 
iddaalarıne yeni adresten devam edebilirsiniz. Bol talih ?Bu soru iddaa severlerin aklına takılıyor olabilir. Hemen cevabını verelim. 
 iddaa sitelerine Türkiye’den erişim sağlayan kullanıcılar için yapılan bir değişikliktir bu. Bildiğiniz üzere Türkiye’de iddaa dışında başka bir iddaa şirketi yoktur.E haliyle iddaa dışında yabancı bulanan iddaa firmalarında da iddaa yapmak yasal değildir. Fakat tüm sorumluluğu alarak yurt dışında iddaa yapan kullanıcılar var. TİB (Telekomünikasyon İletişim Başkanlığı) bu sitelere erişimi mahkeme kararlıyla engelliyor. Bilgisayarında DNS ayarı yapmamış Marsbet kullanıcıları ise haliyle siteye erişemiyor.Bu yüzden Marsbet firması sürekli adres değişikliği yaparak DNS ayarı yapmamış müşterileri için normal erişim sağlıyor. Marsbet iddaa sitesine ilk kez üye olan ve para yatırma işlemi yapan tüm müşteriler 150TL’ye kadar %100 hoşgeldin promosyonu hakkı kazanıyorlar. Ayrıca promosyonu bir kaç kez çevirdikten sonra paranızı çekebiliyorsunuz.  Üstelik Marsbet iddaa firmasında para çekme işlemleriniz 15 dakika ile 2 saat arasında hızlı bir şekilde tamamlanıyor. Bu ayrıcalıklardan yararlanmak için;Marsbet hakkında diğer konular:

buton