Marsbetting promosyon

Türkiye’de hizmetlerine 2013 yılında başlayan Marsbet iddaa sitesi, müşterilerinin memnuniyeti açısından oldukça etkili promosyonları bünyesinde barındırıyor.Marsbet promosyon

%15 Havale Ve Cepbank: Marsbet hesabınıza Cepbank ve Havale yöntemleri ile her para yatırma işleminize %15 Para yatırma promosyonu alabilirsiniz. Yatırımınızı yaptıktan sonra promosyonu alabilmek için adresine kullanıcı adınızı konu içerisine yazarak gönderebilirsiniz.500 TL gazino: Marsbet gazinoda Her Ay 500 TL ye kadar %50 gazino Para Yatırma promosyonu Kazanabilirsiniz. Son 1 Gün (24 saat) içerisinde en az yatırımınızın 50 TL olması gerekmektedir.%15 Otopay promosyonu: Marsbet hesabınıza Otopay ile her para yatırma işleminize %15 Para yatırma promosyonu alabilirsiniz. Bu promosyontan bir günde en fazla 150 TL alabilirsiniz. promosyonu aldığınız taktirde ilk 1 ay içerisinde promosyonunuzu kullanma hakkınız vardır. 1 ay dolduğunda kalan promosyonlarınız hesaplarınızdan silinir.Marsbet promosyonlarının yanında bir de kampanyalar yer almaktadır.
25 Free Spin
Bahsini Bozdur
Euro2016
Vip Üyelik

Vip Üyelik’te Silver, Gold ve Platinum olmak üzere 3 farklı üyelik çeşidi yer almaktadır. Vip üye olabilmek için son 3 ayda minimum 100.000 TL para yatırımı yapmanız gerekiyor, buda Silver (gümüş) üye olmanızı sağlıyor.
Vip Üyeliğin Faydaları

Marsbet’te Vip üye olduğunuzda şahsınıza özel destek, danışma ve ödüller alıyorsunuz. musabaka biletinden, otel tatillerine kadar ödüller alabildiğiniz bu sisteme katılabilmek büyük miktarlarda para yatırımı yapmanız gerekiyor. Silver üyelik için son 3 ayda 100.000 TL, Gold için 175.000 TL ve Platinum üyelik için 300.000 TL tutarında yatırımlar yapmanız isteniyor.nden, sitelerinden gündelik bilgi alabilmek ve daima haberdar olmak için sitemizi takip etmeye devam ediniz.Marsbet’e üye olmak veya giriş yapmak istiyorsanız aşağıda ki butona tıklayabilirsiniz. Bol talihler..

buton