Microgaming gazinoları

331-

  Microgaming gazinoları

  Microgaming en eski ve köklü gazino yazılımı şirketidir. 1994 yılında kurulmuş olan ve online gazino sektörünün lider gazino software firmasıdır. Dünyaca ünlü en kaliteli online gazinolar Microgaming yazılımını kullanmakta yani Microgaming oyunlarını oynatmaktadır.

  Online gazino´ların popüler olmaya ilk başladığı yıllarda ülkemizde de tanınan ilk online gazinolar Microgaming gazinolarıdır. Son bir kaç yıla kadar sadece bilgisayara indirilerek oynanabilmesi sebebiyle Türkiye´deki online gazino oyuncuları tarafından biraz geri planda kaldı. Çünkü Türk oyuncular genellikle, iddaa, gazino, Poker´i oyunlarını bir arada sunabilen sitelere alışkın ve bu siteleri tercih etmekteydi. Özellikle Süperiddaa gibi iddaa şirketlerinin online gazinolarında indirmesiz oynanabildiği için Netent´i tercih etmeleri, Dünyanın bir numaralı gazino yazılımı şirketinin, dünyanın en meşhur slot oyunlarının Türkiye´de çok popüler olamamasına neden olmuştu.

  Ancak Microgaming kalite itibari ile en iyi oyunları yapmakta, en iyi geri ödeme oranlarını sunmakta, en güvenilir şekilde oyuncularına hizmet vermektedir. Son yıllarda Microgaming oyunlarının flash versiyonlarının yapılması yani artık indirmesizde oynanabiliyor olmasından dolayı ülkemizde Microgaming oyunları yeniden tanınmaya ve sevilmeye başlanmıştır. Betboo ve Süperiddaa gibi bazı Türkçe iddaa siteleri Netent´in yanı sıra Microgaming oyunları barındırmaya başlamıştır.

  200´den fazla online gazino markası bulunan Microgaming´in roulette, 21, bakara, video poker gibi masa oyunlarının yanı sıra bir birinden eğlenceli 450´den fazla slot oyunları bulunmaktadır. 200´den fazla gazinonun bağlı bulunduğu Microgaming slot oyunlarındaki büyük ikramiye Jackpotlar milyon dolarlar ile ifade edilmektedir.

  Microgaming´in en yeni ve en popüler oyunlarından bir tanesi olan “The Dark Knight” oyunundaki Jackpot ödülü 5 milyon dolara yaklaşmaktadır. Microgaming oyunlarının tam listesi için Microgaming oyunları listesi sayfamıza bakabilirsiniz.

  Microgaming gazinolarının hemen hemen hepsi hoşgeldin promosyonu vermekte, bazıları ise 1 saat deneme promosyonu vermektedir. Bedava promosyon veren Microgaming gazinoları da var.

  buton