Milli Piyango

365-

  Milli Piyango

  2016 yılı Milli Piyango Özel Çekilişi sonuçları için tıklayınız.

   

  2014 Milli piyango özel çekilişi yapılır yapılmaz, yılbaşı milli piyango çekiliş sonuçlarını anında sitemizde bulabilirsiniz.. Milli Piyango sonuçlarının herkes için ne kadar önemli olduğunu ve sonuçları bir an önce öğrenmek için nasıl sabırsızlandığınızı çok iyi biliyoruz. Çünkü belkide sayfamızdaki Milli piyango 2014 yılbaşı özel çekilişi sonuçlarından milyoner olduğunu öğrenecek olan talihli sizsiniz.

  2014 Yılbaşı yaklaşırkan kuşkusuz bir çok kişinin aklında yine aynı düşünce var: Milli Piyango Yılbaşı özel çekilişi. 2014 Milli Piyango yılbaşı özel çekilişinde büyük ikramiyenin 50 Milyon TL olarak belirlendi ve kamuoyu’na duyuruldu. Bu rakam belkide milyonlarca kişinin zengin olma hayallerini daha doğrusu hayallerini gerçekleştirebilme düşüncesini süslemeye başladı. Milyonlarca kişi toplamda 40 Milyon adet Milli Piyango biletini alacak ve yılbaşı çekilişinin sonuçları için beklemeye başlayacak sonuçlar açıklandığında ise sadece bir elin parmakları kadar kişi gerçek manada milyoner olacak.

   

   

  Milli Piyango biletine ikramiye isabet edenler hayallarine kavuşmuş talihlı kişiler olacak. Peki ya biletine ikramiye çıkmayanlar veya sadece amorti kazananlar, hayallerini 1 sene sonraki yılbaşı millipiyango özel çekilişine ertelemek zorunda mı?

  Zengin olmak için tek yol Milli Piyango olmadığı gibi, zengin olmak için en iyi yolda Mili Piyango değil. Online gazinolar ve Online Kazı Kazan siteleri ise yılın 365 günü oyuncularına milyonluk Jackpot´lar (büyük ikramiyeler) kazanma talihı sunuyor. Üstelik Milli Piyango´ya göre daha yüksek kazanma olasılığı ve promosyon avantajı da sizi bekliyor.

   

   

  Milli Piyango ile Online gazino´nun farkları:

   

  • Milli Piyango hasılatının sadece %50´sini geri dağıtır. Paranın yarısı çoğu vergiye gider.
  • Online gazinolar ve Kazı Kazan Siteleri ise hasılatını %98-96 oranında ikramiye olarak geri dağıtmaktadır.
  • Milli Piyango promosyon vermez, yani bir bilet alıyorsunuz bir tanede bizden şeklinde bir kampanyası yoktur.
  • Online gazinolar ve Kazı Kazan Siteleri müşterilerine hoş geldin promosyonu yatırdıkları kadar bedava para verirler.
  • Milli Piyango çekilişi 10 günde bir yapılır, büyük ikramiye ise sadece yılda bir kere, yıl başında vardır.
  • Online gazino (bazılarının söyleyişi ile online gazino) ise size 7 Gün 24 Saat zengin olma talihı sunuyor.
  • Mili Piyango çekilişinde oyuncuların hiçbir rolü yoktur, oyuncular pasifdir.
  • Online gazino oyunlarında oyuncular aktif rol oynar, hislerine, talihlerına veya stratejilerine göre oynayabilirler!
  • Milli Piyango´da talihınızı bir kere veya aldığınız bilet kadar denemiş olursunuz, tekrar denemek için bir sonraki çekilişi beklemeniz gerekir.
  • gazinolar´da veya Online Kazı Kazan sitelerinde istediğiniz iddaa miktarında ve istediğiniz kadar oynayabilirsiniz. İsterseniz Kazanınca durabilirsiniz.
  • Milli Piyango´da heyecanlı bir atmosfer yaşayamazsınız. Çekiliş sonuçları tek seferliktir heyecandan çok stres yaşatır ve %99´dan daha büyük bir kesim için hayal kırıklığı ile son bulur.
  • Online gazinolarda ise gazino oyunları veya kazı kazan oynarken aktif olarak heyecan yaşarsınız. Oyun belli bir süreçten oluşur. promosyon sayesinde daha fazla oynayarak eğlenebilir, %98´lik geri ödeme oranından dolayı ise kazanma ihtimaliniz daha yüksektir.

   

  2013´ye girmemize az kaldı. Her yeni yıl öncesi olduğu gibi bu yılbaşında da bir çoğunun hayali Milli Piyango yılbaşı özel çekilişini kazanmak ve zengin olmaktır. Milyoner olunca neler yapılacağı dahi planlanır. Ancak 1 Ocak 2012 günü milli piyango sıralı tam listesi veren gazete alınır ve listeden heyecan ile milli piyango numaraları kontrol edilir. Kazanan milli piyango numarası ise sizinkinden bambaşkadır ve heyecan buraya kadardır!

  Hayal kurmak güzeldir, daha da güzeli ise bu hayallerin gerçekleşebilmesidir. Biz size bu hayallerinizi gerçekleştirebilme fırsatını bir adım daha yaklaştırmaya çalışıyoruz. Bu yüzden Milli Piyango ve zengin olmakla alakalı bu yazıyı hazırladık. Öncelikle milli piyango hakkında bilmeniz gereken bazı önemli hususları sizler ile paylaşmak istedik.

   

   

  %50 Vergi:

  Her sene yılbaşı için milyonlarca millipiyango bileti satılmıştır. Ancak toplanan hasılatın %50 ´sinden fazlası vergiye gitmektedir geri dağıtılan pay ile ise sadece bir elin parmaklarını geçmeyecek kadar kişi zengin olmuştur. Milyonlarca kişinin ise hayalleri bir daha ki yılbaşı milli piyango biletine kalmıştır.

   

  Amorti Aldatmacası:

  Milli Piyango, dağıtılacak olan %50 lik kısmında çok büyük bir bölümünü, 72 Milyon TL amorti için, 52 Milyon TL çift amorti için ödenmektedir. Yani toplamda, Milli Piyango 2012 Yılbaşı Özel Çekilişi büyük ikramiyesi olan 40 Milyon TL´den kat kat büyük olan 144 Milyon TL amorti ödemeleri için geri dağıtılacak ve bir sonraki milli piyango çekilişinde geri alınacak.

  Yukarda belirttiğimiz gibi Milli Piyango´da hasılatın sadece %50´lik kısmı ikramiye olarak dağıtılmaktadır. Dağıtılan bu %50 ´lik ikramiyenin ise çok büyük bir kısmı amorti ikramiyesi için ayrılmıştır. Milli Piyango bileti alanların hiçbiri bu bileti ikramiye bile denilemeyecek amorti için almamıştır. Yılbaşında mili piyango biletine amorti veya çift amorti çıkanların tamamına yakın bir kısmı bu parayı tahsil bile etmeden yerine yeni bilet alacaklardır. Bu hasılatında %50´lik kısmı yine vergiye kesilecektir. Yani milli piyango yılbaşı hasılatını sadece ocak ayındaki birkaç kez düzenlediği çekilişler ile %80´lik bir kısmını vergiye kesmiş olacaktır. Hatta yeni bilet alanlarla birlikte Milli Piyango idaresi yılbaşı için düzenlenen ve milyonlarca kişinin zengin olma hayalini süsleyen milli piyango çekilişinde hasılatın tamamına yakınını elinde tutmuş olacaktır!

  Ancak internette para kazanma hatta internetten zengin olma talihı her zaman vardır. Online gazinolar bu fırsatı sürekli sunmaktadır. Özellikle şunu da belirtelim sayfamızda paylaştığımız online gazinoların (sanal gazinohaneler) hepsi lisanslı, hatta bazıları AB lisanslıdır. Düzenli olarak denetlenmektedirler. Hasılatlarının ise %95 ile %98´i arasında oranda ikramiye olarak oyunculara geri dağıtmakta ve internet üzerinden talihlı kişileri zenginleştirmektedir. Yani bir online gazino aldığı her 100 dolar için 96 dolar geri ödeme yapar! Oyuncu becerisine bağlı olan kart ve masa oyunlarında ise online gazinolar (internet gazinohaneleri) %100 den daha fazla oranda ikramiye dağıtabilmektedir. Ve bu online gazinoların BÜYÜK İKRAMİYELERİ (Jackpotlar) milyonları bulmaktadır.

   

  Milli Piyango Sonuçları

   

  İnternette “internetten para kazanmak” “internetten para kazanma yolları” gibi cümleleri arattığınızda karşınıza genelde ilgi çekici olmayan ve güven vermeyen yollar çıkmaktadır. Ancak internetten para kazanmak gerçekten mümkündür. Hatte günümüzde para kazanmak için en iyi ve kolay yol internetten geçmektedir. Online gazinolar ise bütün talih Online gazinoların sundukları bedava promosyonlar ise internetten para kazanmak için en iyi ve en eğlenceli yoldur. gazinoların aralarındaki rekabetten dolayı müşteri kapmak için yeni kayıt olan oyuncularına para yatırmalarına gerek olmaden ingilizce “no deposit promosyon” denilen bedava promosyon vermektedir.

  Bedava promosyonları kullanarak online gazinolarda riske girmeden talihınızı deneyebilir ve gerçek para kazanabilirsiniz. Listelerimizde bedava promosyon veren onlarca gazino bulunmaktadır. Bu gazinoların birinde kazanamasanız bile bir diğerinde talihınız devam etmektedir. Bedava promosyon ile internette ilk defa para kazandıktan sonra bedava promosyon veren gazinoların takipcisi olacağınıza eminiz.

  Hedefi daha büyük olan, internetten zengin olmak, milyonlar kazanmayı hedefleyen oyuncular için ise; hoşgeldin promosyonu denilen ilk para yatırmanıza yüzde olarak verilen promosyonları tavsiye ederiz.
  Örneğin: Yapacağınız 100€ luk deposito işlemi için %150 promosyon veren bir gazinoda 100€ yatırarak, 150€ promosyon alabilir ve büyük ikramiyeler ( milyonluk jackpotlar ) için 250€ ile talihınızı deneyebilir ve belkide milyonları kazanan siz olabilirsiniz.

  buton