Mroyun gazino Sitesi

Mroyun gazino sitesi 2015 yılında açılan gazino sitelerinden bir tanesi.Youwinin sahibi olan Winunited şirketinin sahip olduğu site için youwinin yalnızca gazino olan versiyonu demek mümkün.Şirket bets10,süperiddaa gibi büyük rakiplerinin sadece gazinoya yönelik sitelerinin olduğunu görerek rekabeti devam ettirmek aynı zamandada gazino müşterilerine daha güzel ve özel bir hizmet sağlamak için mroyun sitesini açmış olabilir.Mroyun Mga yani Malta lisansına sahip bir site.Bildiğiniz üzere Malta lisanslı sitelerin güvenilir olduğu su götürmez bir gerçek.Bunun yanında senelerdi piyasada güvenle hizmet vermekte olan youwin gibi bir sitenin referansı mroyun için oldukça önemli.Siteye bu anlamda güvenli ve oyanabilir hatat mutlaka denenmesi gereken bir gazino sitesi demek mümkün.Mroyun sitesinin bölümleri ise şu şekilde

Mroyun gazino Bölümü

Mroyun gazino bölümünü ağırlıklı olarak netent slotları oluşturmakla birlikte yüzlerce slot ve masa oyununu oynamak mümkün.Bu oyunların bir çoğunuda mobil siteden oynayabilior olmanız sitenin diğer güzel yönlerinden.Bunun yanında slot oyunlarında pek çok jackpot ile binlerce hatta onbinlerce tl kazanmak mümkün.Piyasanın en kaliteli sağlayıcısı netent ile istedğiniz tüm netent oyunlarını bu bölümde oynayabilirsiniz.

Mroyun Canlı gazino Bölümü

Mroyun canlı gazino bölümü yine dünyanın en iyi canlı gazino sağlayıcısı olan evolution gazino tarafından sağlanmakta.Evolution gerçekten hergeçen gün kendini geliştiren mükemmele denetlenen herşeyin tıkırında işlediği bir canlı gazino.roulette,21,holdem,bakara gibi oyunları birbirinden güzel kurpiyerler ile oynayabilceğiniz bu bölümde ımmersive roulette ve 21 party oyunlarını mutlaka denemelisiniz.

Mroyun Para Yatırma Çekme

Mroyun sitesine banka havalesi ile minumum 50 tl,ecocard ukash ve cepbank ilede en az 25 tl yatırabilirsiniz.Yine bu yöntemlerle paranızı çekebilirsiniz.Ortalama para çekme işlemleri 6 saat içinde tamamlanmakta.

Mroyun promosyonlar

750 tl %100 hoşgeldin promosyonu.İlk para yatırma işleminiz sonrası alt limit olmadan 750 tlye kadar %100 promosyon verilmekte.promosyonun çevrim şartı gazinoda 35 kez olarak belirlenmiş.Bu oldukça iyi bir çevrim şartı.

Salıdan cumaya kadar ilk para yatırma işleminize 50 tl ye kadar %50 promosyon.Salı cuma arası ilk para yatırma işleminize %50 promosyon verilmekte olup.Alabilceğiniz maksimum promosyon 100 tl yatırmanız karşılığı 50 tl.promosyonun çevrim şarı gazino oyunlarında 35 kez.

Pazartesi-Salı %20 slot kayıp promosyonu.Pazartesi salı oynadığınız slot oyunlarındaki net kaybınızın %20 si size geri iade edilmekte.promosyonun çevrim şartı gazinoda 5 kez.

Salı Çarşamba en az 100 tlilik slot oyunları oynayana 25 frespin.Salı  Çarşamba arası 100 tllik slot oynarsanız 25 frespin verilmekte çevrim şartı netent slotlarında 35 kez.

Çarşamba-Perşembe arası canlı acsino kayıplarınızın %10 iade.Çarşamba Perşembe arası canlı gazino kayıplarınızın %10 size iade edilmekte.promosyonun çevrim şartı gazinoda 5 kez.

Cumartesi-Pazar 100 tl 21 oynayana 15 tl promosyon.Bu günler arası en az 100 tllik 21 oynarsanız 15 tl size hediye edilmekte.Çevrim şartı gazinoda 35 kez.

Pazar-Pazartesi arası slot kayıplarınızın %10 iade.Bu günler arası slot net kayıplarınızın %10 size iade edilmekte.Çevrim şartı gazinoda 5 kez.

%5 cepbank para yatırma promosyonu.Minumum 50 tllik cepbank yatrırımlarınıza %10 promosyon verilmekte olup promosyonun çevrim şartı gazinoda 35 kez.

%15 astropay para yatırma promosyonu.Astropay yatırımalrınızın %15 i  kadar promosyon verilmekte olup promosyonun çevrim şartı gazinoda 35 kez.

%15 ecocard para yatırma promosyonu.Minumum 20 tllik ecocard yatırımlarınıza %15 promosyon verilmekte olup çevrim şartı gazinoda 35 kez.

%10 tillcard promosyonu.Tilcard yatırmlarınızın %10 u kadar promosyon verilmekte olup çevrim şartı gazinoda 35 kez.

Mroyun Genel Değerlendirme

Mroyun en güvenilir lisans olan Malta lisansına sahip araksında büyük bir holdingin olduğu bu anlamda finansal gücün yüksek olduğu bir gazino sitesi.gazino sitelerinde aranan en önemli özellikte zaten güvenilirlik ve finansal güç.Bu anlamda mroyun ikisinide sahip.Bunun dışında güvenilir para yatırma ve çekme yöntemlerinin çoğu bulunmakta.promosyonlar anlamındada oldukça zengin olan mroyunda hemen hemen hergün mutlaka bir promosyon bulunmakta.Kesinlikle değerlendirmeniz gereken önderdiğimiz gazino sitelerinden biri olan mroyunda oyunlarınızı güvende oynayabilirsiniz.

buton