Myiddaa Para Yatırma

Myiddaa Para YatırmaTürkiye pazarına 2015 yılında adım atan para yatırma seçenekleri ile her iddaa firması ile rekabet edebilecek güçte, siteye pek çok şekilde para yatırabiliyorsunuz. nın genel olarak kullandığı para yatırma seçeneklerinden olan ukash, Ecocard, Neteller gibi seçenekler ile siteye para yatırarak iddaa oynamaya başlayabiliyorsunuz.
Para yatırma seçenekleriniz sadece bunlarla sınırlı değil elbette Garanti Cep Bank para yatırma yöntemi ile telefonunuza gelen kısa mesajla güvenli bir şekilde para yatırabilirsiniz. Artık çoğu sitenin kullanmadığı kredi kartı ile para yatırma Myiddaa sitesinde devam ediyor. Hesabım sayfasından kredi kartlarım bölümüne ulaşarak 3D Secure güvenliği ile para yatırabilirsiniz.
Para yatırma alt limitleri ukash için 10 Euro, Ecocard için 50 TL diğer para yatırma seçeneklerinde de alt limitler bulunmakta, para yatırma işlemi anında ve sorunsuz bir şekilde gerçekleşiyor. Ayrıca hiçbir ek ücret kesilmeden yatırmak istediğiniz tutar Myiddaa hesabınıza aktarılıyor.

buton