Neteller


 
 
Dünyanın en büyük elektronik para transferi şirketlerinden biri olan İngiltere merkezli Neteller, 180 ülkeden milyonlarca müşterisine 10 yılı aşkın bir süredir güvenle hizmet vermektedir. Neteller kullanarak dünyadaki tüm iddaa şirketlerine para transferi yapmak mümkündür. Neteller 2007 yılında Türkiye’den müşteri kabul etmeyi durdurmuştu ancak 2011 yılında Türkiye’ye yeniden merhaba dedi.
Neteller hakkında şirket bilgileri:
1999 yılında kurulan NETELLER (UK) Limited işletmeler ve bireyler için geleneksel ödeme yöntemlerine alternatif olarak online ödeme seçenekleri sağlıyor.
Müşterilerimizin paralarını gereken yerlere güvenli ve gizli bir şekilde ulaştırmalarını sağlıyor, işletmelerin geleneksel ödeme yöntemlerinin kullanılamayabileceği pazarlarda ödemeleri almaları ve ödeme gerçekleştirmeleri için bir seçenek sunuyoruz.
Dünya genelinde milyonlarca müşteri, en iyi binlerce oyun ve perakende sitesinde ödeme yapmak ve ödeme almak ve dünyanın her yanındaki kişilere para göndermek için NETELLER  ödeme hesaplarını kullanmaktadır. e-Cüzdanlarındaki parayla doğrudan bağlantısı olan  ile milyonlarca MasterCard® satış noktası, ATM ve online noktadan paralarına anında erişebilirler.
NETELLER (UK) Ltd, Birleşik Krallık’taki  (FSA) tarafından yetkilendirilmiş bir elektronik para sağlayıcısıdır.
 
Neteller ile Türkiye’den iddaa
Neteller kullanarak Türkiye’den müşteri kabul eden tüm Avrupa sitelerine para aktarabilirsiniz. Neteller a paranızı ise ancak SWIFT ile gönderebilirsiniz. Net+ Mastercard’larını Türkiye’de kullanarak paranızı çekebilirsiniz.
 
Neteller Kullanılan Siteler
Alttaki sitelere Neteller ile para yatırıp paranızı Neteller ile çekebilirsiniz. Bazı sitelerden Neteller ile para çekebilmek için Neteller ile en az bir kere para yatırmış olmanız gerekebilir. Betboo’da ise böyle bir zorunluluk yok. Cepbank veya Ukash ile yatırıp, oynadıktan sonra Neteller hesabınıza paranızı çekebilirsiniz.
 

buton