Netent gazinoları

329-

  Netent gazinoları

  Sizlere ilk tanıtacağımız gazino yazılımı markası Netent´dir. Netent (Net Entertainment), 1996 yılında kurulmuş olan gazino oyunları yapan bir isveç firmasıdır. NetEnt gazino oyunları Türk oyuncularını Türk gazino oyuncuları çok yakından tanımaktadır. Uzun yıllardan beri Türkiye pazarına hizmet eden iddaa Şirketlerinin neredeyse tamamı bünyelerinde NETENT gazino bulundurmakta ve NetEnt oyunlarını oynatmaktadırlar. Bu sebebten dolayı Türk gazino oyuncularının genellikle online gazino ve slot oyunları ile tanışması NetEnt gazinolar ve NetEnt slot oyunları ile olmuştur.

  Günümüzde ise neredeyse çoğu online iddaa ve gazino siteleri NetEnt gazino bulundurmaktadır. Bununda sebebi NetEnt´in sürekli kendisini geliştirmesi, kaliteli eğlenceli yeni oyunlar üretmesi ve gazino oyuncularının beğenisini kazanmış olmasıdır.

  NetEnt gazinolarının bu kadar başarılı olmasının başlıca sebepleri ise NetEnt oyunlarının, kaliteli grafik görüntüsü, indirmesiz direk oynanıyor olması, yüksek geri ödeme oranı, çok çizgili, promosyonlu, freespinli kısaca heyecan ve haz veriyor olmasıdır.

  roulette, 21 gibi masa oyunlarıda bulunan NetEnt´in en büyük başarısı sürekli yeni ürettiği oyunlar ile oyuncuların beğenisini kazanmasıdır.

  NetEnt´in bazı popüler oyunları: Starburst, Egypten Herous, Jack and the Beanstalk, Gonzos  Quest, Robin Hood, Excalibur, Mythic Maiden.

  NetEnt en son ürettiği, Jack Hammer 2, Zombies, Scarface, Boombrothers gibi oyunlarla da online gazino oyuncularına yeni bir heyecan getirmiştir. NETENT´in en yeni oyunu 720 kazanma çizgisine sahip Wild Rockets oyunudur. Netent oyunlarının tam listesi ve oyun özelliklerinin detayları için netent oyunları listesi sayfamıza bakabilirsiniz.

  NetEnt´in yüksek ödeme oranı sayesinde oyuncular paralarını çabuk kaybetmemekte ve daha kolay para kazanabilmektedirler. Özellikle NetEnt oyunlarının freespin´lerde iyi para kazandırması oyuncuları sürekli heyecan ile oyunların başında tutmaktadır. Yüksek miktardaki Jackpot´lar ise NetEnt gazino´sunun başka bir cezbedici noktasıdır.

  Aşağıda Türkiye´den müşteri kabul eden en iyi Türkçe NetEnt gazinolarını ve bu gazinoların verdikleri promosyonlar hakkında bilgileri bulabilirsiniz.

   

   

  buton