Newrozbetarena

iddaa Siteleri 6 Nisan 2016, 00:55 Newrozbetarena

Newrozbetarena hakkında elde edilen bilgilere baktığımızda söz konusu iddaa sitesinin Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nin eski iddaa siteleri arasında yer alan TheBetArena iddaa sitesinin Kuzey Irak ve Güneydoğu Anadolu bölgeleri versiyonları için hazırlandığını görmekteyiz. Site hakkındaki elde edilen diğer bir bilgi ise dil seçenekleri hakkında olmaktadır. Dil seçenekleri arasında Türkçe ve İngilizce bulunmaktadır. Şirket bilgilerine bakıldığında ise sitenin Erbil Arkın’a ait bir şirket olduğunu görmekteyiz. Daha çeşitli Newrozbetarena site bilgilerine siteye yapılacak olan giriş işlemlerinden sonra hakkımızda sekmesine tıklanması ile birlikte müşteri ve ziyaretçiler erişimlerini sağlayabilmektedirler. Gerekli görülen bilgi ve belgeler ilgili sekmede kişilere açık durumdadır.

Newrozbetarena iddaa Seçenekleri

Newrozbetarena sitenin içerisine yapılacak olan girişlerden sonra çeşitli sekmeler ile karşılaşılması doğaldır. Bu sekmeler arasında yer alan en üst kısımda kategorize edilmiş bir şekilde Newrozbetarena iddaa seçenekleri ile karşılaşılmaktadır. Bu iddaa seçenekleri arasında sporlar, sanal, yarışlar ve gazino seçenekleri ile karşılaşılmaktadır. Sanal oyunlar kısmında müşterilere at yarışı, tazı yarışı ve futbol sanal oyunları sunulmaktadır. Spor dallarına yapılacak olan canlı iddaa sistemi de site haznesinde mevcut durumda olmakla birlikte aynı zamanda sitede futbol, basketbol, voleybol, hentbol, tenis, masa tenisi gibi çeşitli spor dalları ile de karşılaşılması mümkündür. Sitenin gazino seçeneğine tıkladığımızda da 21, poker, slot, roulette, baccarat gibi çeşitli oyun seçenekleri ile karşılaşılmaktadır. Daha detaylı Newrozbetarena iddaa seçeneklerine site haznesinden erişimler kişiler tarafından sağlanabilmektedir.

Newrozbetarena Para Yatırma ve Para Çekme İşlemleri

Bilindiği üzere iddaa sitelerine yapılacak olan giriş işlemlerinden sonra belirli başlı adımlar bulunmaktadır. Müşteriler üyelik işlemlerinden sonra para yatırma işlemlerini de gerçekleştirerek sitenin iddaa seçeneklerinden faydalanabilmektedirler. Newrozbetarena para yatırma ve para çekme işlemleri çeşitli yöntemler ile çeşitli iddaa sitelerinde de görüldüğü üzere gerçekleştirilebilmektedir. Para yatırma ve para çekme işlemlerinde minimum limit 50 Türk Lirası olarak belirlenmiştir. Müşteriler söz konusu işlemlerini Neteller, Ukash, Ecopayz gibi uluslararası yöntemler ile gerçekleştirebilmektedirler. Sitenin para yatırma ya da para çekme işlemlerinde herhangi bir şekilde müşterilerden kesinti almadığı bilgisini elde etmekteyiz.

Newrozbetarena Müşteri Hizmetleri

Newrozbetarena iddaa sitesinde bulunan çeşitli türleri Newrozbetarena müşteri hizmetleri kapsamında inceleyebilmek mümkündür. Müşteri hizmetleri kapsamında incelenebilecek türlerden bir tanesi de sitenin canlı destek servisidir. Newrozbetarena iddaa sitesinin canlı destek servisi müşterilerine haftanın 7 günü saat sabah 9 ile akşam 12 arasında hizmetlerini sunabilmektedir. Canlı destek servisinden müşteriler Newrozbetarena iddaa sitesi hakkındaki çeşitli şirket bilgilerine erişimlerini sağlayabilmektedirler. Aynı zamanda söz konusu iddaa sitesi içerisinde yaşanacak olan herhangi bir sorun durumunda müşteriler söz konusu servise başvurarak çözüm önerileri alabildikleri gibi site hakkındaki herhangi bir dilek ve itiraz gibi düşüncelerini bu merkezden site yetkililerine iletebilmektedirler.

buton