Novomatic

1483-

  Novomatic

  Novomatic Avrupa’nın en büyük ve en bilindik slot makinesi ürecisidir. Avusturyalı bir şirket olan Novomatic, Novoline ve Gaminator isminde slot makineleri ile tüm Avrupa’da hatta tüm dünyada tanınmıştır.

  En bilindik oyunları bir gazino klasiği haline gelen Book Of Ra, Sizzling Hot, Lucky Ladies Charm gibi slot oyunlarının üreticidir. Daha önce gerçek bir gazinoya gitmiş oyuncuların kesinlikle görmüş oldukları slot oyunlarıdır.

  Normalde lokal gazinolara gerçek slot makinesi üreten Novomatic, gelişen online gazino sektörüne duyarsız kalamadı ve teknolojiye uyum sağlayarak bu efsanevi oyunlarını online versiyonlarını da üretti. Novoline’ın ismi online gazinolarda karşımıza “GreenTube” olarak çıkmakta, Novoline oyunlarının online versiyonunu bu ismi ile pazarlamaktadır.

  Novoline oyunlarını online olarak sunmak konusunda büyük bir rekabet yaşanmaktadır. Bu yüzden sadece sayısı 10’u geçmeyecek kadar sınırlı gazinoda sunulmaktadır. Malesef bu online gazinoların bir çoğu da Türkiye’den oyuncu kabul etmemektedir.

  Aşağıda Novoline oyunlarını Türkiye’den de oynayabileceğiniz online gazinoları bulabilirsiniz.

  buton