NowaSport iddaa Sitesi

Merhaba arkadaşlar bu yazımızda sizlere NowaSports iddaa sitesi hakkında bir kaç ince detaya değineceğiz, aynı zamanda sayfanın en aşağısına inerek Nowasports’un güvenilir olup olmadığı hakkında bilgiye ulaşabilirsiniz. Yazımızı sonuna kadar okumanızı tavsiye etmekteyiz. Gayemiz; sizlerin her türlü zarara uğramanızı engellemektir.Nowasports, 2014 yılında açılmış ve hizmetine aynı sene girmiş bir  sitesidir. Sitesinde, diğer ne göre farklı renklendirmeler kullandığını görmekteyiz. NowaSports.com spor iddaaları, gazino, canlı gazino, tavla gibi ürünleri üyelerine sunmak amacıyla açılmış ve açıldığı günden bu yana kesintisiz hizmetini vermektedir. Her ay 20.000’den fazla karşılaşmayı canlı olarak oynama imkanınız da var.Nowasports’a para yatırmak istediğinizde karşınıza 5 adet seçenek çıkıyor. Aşağıda ki listeden para çekme/yatırma yöntemlerini ve limitlerini görebilirsiniz.Banka Havalesi/ EFT
Min: 100 TL
Max: 10.000 TL
İşlem Süresi: Anında!Garanti Cepbank
Min: 20 TL
Max: 1.000 TL
İşlem Süresi: 30 Dk.İşbank Cep
Min: 20 TL
Max: 1.000 TL
İşlem Süresi:  30 Dk.Akbank CepCüzdan
Min: 20 TL
Max: 1.000 TL
İşlem Süresi: 30 Dk.YapıKredi Cebe Havale
Min: 20 TL
Max: 1.000 TL
İşlem Süresi: 30 Dk.Bakiyenizden para çekmek istediğinizde sadece Banka Havalesi ve EFT yöntemini kullanabilirsiniz. Parayı çekebilmek için Min. 100 TL’niz olmanız gerekmektedir. Maximum çekim ise 5.000 ila 10.000 TL arası değişkenlik göstermektedir. İşlem süresi ise 30 Dk.’dir.NowaSports Güvenilir mi? 
Nowasports iddaa sitesine ‘e güvendiğimiz kadar güvenmiyoruz. Yine denemek isterseniz küçük yatırımlar yaparak girişebilirsiniz. Bol talihler dileriz!

buton