NoxWin

Hakkımızda

Noxwin, EveryMatrix Ltd. şirketi tarafından yönetilmektedir. Şirket uzman yazılım şirketleri ile beraber size mümkün olan en iyi oyunları sunmak ve sizi eğlendirmek için çalışmaktadır.

NOXWİN BAHİS

Sitenin canlı iddaa kısmına girdiğimizde, biraz fazla basit gibi görünen bir tasarımla karşılaşıyoruz. NoxWin’de futbol, buz hokeyi, beyzbol ve basketbol gibi spor dallarının müsabakalarını canlı iddaa bölümünde bulabilirsiniz. Özellikle futbolda Avrupa haricinde Güney Amerika liglerine de canlı iddaa yapabilirsiniz. Lakin diğer iddaa siteleri ile kıyasladığımda, bu sitenin canlı iddaa bölümünü biraz fazla sade buluyorum ben.

Avantaj olarak yeni başlayanlar için kolay kullanılabilir dense bile, diğer büyük iddaa şirketlerinin canlı iddaa bölümleri çok daha profesyonel ve geniş olmalarına rağmen de yeni başlayanlar için çok uygunlar.

iddaa türlerini karşılaşmaların hemen altında görebilirsiniz. Sunulan bir karşılaşmaya tıkladığınız anda istediğiniz ayrıntılar karşınıza çıkacaktır.

MÜŞTERİ HİZMETLERİ

Müşteri hizmetlerine değinmek gerekirse, NoxWin sitesinin canlı sohbet sunması mutlaka güzel bir avantajdır bence. Bunun haricinde ‘Yardım’ bölümüne tıklayarak birçok farklı soruya cevap bulabilirsiniz.

Yine de istediğiniz cevabı alamadıysanız eğer, [email protected] adresine de sorularınızı yöneltebilirsiniz. Bunun için sadece en üstte bulunan ‘Destek’ tuşuna tıklamanız yeterli. Ardından karşınıza çıkan formu doldurarak sorunuzu NoxWin müşteri hizmetleri ekibine iletebilirsiniz.

NOXWİN PARA YATIRMA ÇEKME

Para işlemlerinizi Skrill, EcoCard, Ukash, Akbank, Garanti, İş Bankası ve Yapı Kredi Bankası aracılığıyla yapabilirsiniz. Para yatırma limitleri ise en az 20 TL’den en fazla 26.900 TL’ye kadar çıkıyor.

Para çekme işlemlerinizi ise; Banka havalesi – Ecocard ile çekebilirsiniz. ( En az 100 TL)

 

buton