Noxwin Güvenilir Mi?

Noxwin iddaa sitesi kısa süre önce adres değişikliğine gitmiş ve kullanıcılarına Noxwin yeni adresi üzerinden hizmetlerini sunmaya devam etmektedir. Noxwin iddaa sitesi üzerinde ;– Spor iddaaları.
– Canlı iddaa.
– gazino.
– Canlı gazino.alanlarında iddaa oynama imkanı sunuluyor. Noxwin güvenilir mi diye soracak olursanız.İncelememiz sonucunda Noxwin iddaa sitesi SSL koruması yani Güvenlik Sertifikasına Sahip bir iddaa sitesidir.Türkçe dil desteğinin yanında bir çok dil desteği ile kullanım kitlesini bir hayli genişletmiş durumda.Noxwin Lisanslı Mı? diye araştırdığımızda ise Curacao ülkesinde aldığı lisansı görmekteyiz.Noxwin Güvenilir Mi?Everymatrix şirketinin himayesinde olan Noxwin iddaa sitesi hemen hemen tüm iddaa sitelerinin kullandığı alt yapıyı kullanmakta. Tüm hizmetlerini lisanslı olarak sunan Noxwin iddaa sitesi üzerinden extra olarak ise güvenliği arttırmak adına SSL güvenlik sertifikasıda bulunmaktadır.Deneyimli personeli ile 7/24 Canlı Destek hizmetinide sunmaktadır.Noxwin Lisanslı Mı?Noxwin iddaa platformu lisansı Curacao hükümetinden almıştır. Lisans numarasını soracak olursanız 8048/JAZ2010-001 olarak görmekteyiz.Noxwin iddaa sitesi ilk kayıtta spor iddaaları bölümü için 350TL hoşgeldin promosyonu vermektedir. gazino bölümünde ise 500TL hoşgeldin promosyonu veriyor. Diğer ödüller ise ;– %15 Astropay, Paykasa ve Paykwik promosyonu.
– Takımı belirle her golüne 5TL promosyon.
– %10 Havale, Cepbank, TLNakit promosyonu.
– 1000TL Kombine promosyonu.
– 100TL yeniden yükleme promosyonu.
– %15 Canlı gazino kayıp promosyonu.
şeklinde promosyon ödülleri sunmaktadır.Noxwin itirazLütfen sizde Noxwinbet hakkındaki tüm itirazlerinizi bizlere iletmeyi unutmayınız.

buton