Noxwin Nedir

Noxwin’ e giriş için tıklayınız.

Tüm dünyada yaygın olan iddaa sitelerinin kullanıcıları her ülkede git gide yayılıyor olmakla birlikte, bu sitelerden kazanç elde etmek de mümkün olmaktadır. ancak her siteye güvenemiyor olabilirsiniz ve bu yüzden çoğu siteye üye olmaktan vazgeçeriz artık site, site arayışlara son veriyoruz. iddaa sitelerinin en güveniliri olan Noxwin, tüm dünyadan kullanıcılara sahip olmakla birlikte her geçen gün çoğalarak hakimiyetini sürdürmektedir. Sitemizde üç çeşit iddaa türü vardır. Bunlar ; tekil, kombine, ve sistem iddaalarıdir.

Bunları kısaca tanıtmamız gerekir ise tekli iddaa oynanan bir karşılaşmanın sonucunun analiz edildiği iddaatir. Sadece bir karşılaşmayı takip edebilirsiniz. Kombine iddaa ile ise birden fazla karşılaşmaları takip edebilirsiniz. Birbirinden farklı iddaaları tek iddaa içerisine alabilirsiniz. Son olarak sistem iddaa, tüm kombineler numaralar ile adlandırılmaktadır. Adlandırılmış karşılaşmalar içinden iddaa oynayan kişi tarafından seçilmektedir. Bir karşılaşmanın başladığı ancak bir sebepten dolayı tamamlanamadığı durumlarda olabilir. Bu durumu engellemek için karşılaşma ertesi güne aktarılır.

iddaa’in dışında çeşitli spor müsabakaları yer almaktadır. Futbol, tenis, voleybol, masa tenisi, bilardo, bowling, snooker, buz hokeyi, hokey, salon futbolu, hentbol, golf, formula1, boks, dövüş sanatları ve diğer spor dalları oynanmaktadır. Katılmak istediğiniz iddaa oyunları için arama motoruna Noxwin yazmanız yeterlidir.
Spor müsabakaları olarak başta gelen futbol üzerine iddaaler belirli bir süre içerisinde aksi bir durum söz konusu olmadığı taktirde, belirtilmedikçe aynı süre içerisinde oynanır. daha detaylı bilgi edinmek için sitemize giriş yaparak inceleyebilirsiniz. Bunun dışında at iddaaları de vardır. Seçtiğiniz atın birinci gelmesi durumunda kazanan siz olursunuz. Seçtiğiniz atın ilk üçe girmesi durumunda kazanan siz olursunuz. bunun yanı sıra Noxwin’de koşu yarışlarımız da vardır. Seçtiğiniz koşucunun birinci gelmesi sizi kazandırır.

Seçtiğiniz koşucunun ilk ikiye girmesi sizi kazandırır. Koşucunun ilk üçe girmesi de sizi kazandırır. Bu ve bunun gibi çeşitli müsabakalar düzenlenip üyelerimizin hizmetine açılmaktadır. Detaylı bilgi almak için sayfamızı ziyaret edebilir ve yüklü miktarda para sahibi olabilirsiniz. Bu iddaa birbirinden farklı oyunlarıyla para kazandıran iddaa sitesi sizin hayatınızı değiştirecek.

buton