Noxwin Online iddaa Sitesi Hakkında

Noxwin’ e giriş için tıklayınız.

Noxwin Canlı iddaa siteleri arasında ülkemizde en çok kullanılan sitelerdendir. Noxwin online iddaa sitesi ile spor karşılaşmaları ile ilgili kuponlarınızı herhangi bir iddaa bayiine gitmeye ihtiyaç duymadan hazırlayabilir ve yüksek oran avantajı ile her an kazanma talihı yakalayabilirsiniz. iddaa sitelerinin son günlerde artması ile güven veren siteler daha çok tercih edilmeye başlandı. Noxwin online iddaa sitesi tamamen ayrıcalıklar dünyasıdır. Everymatrix limited şirketin yönettiği Noxwin iddaa online iddaa sitesi uzman şirket yazılımları ile beraber üyelerine en iyi hizmeti vermeyi amusabakalamıştır. 3 şubat 2009 yılında Malta toto ve oyun denetleme idaresi tarafından onaylanarak işletme hayatına başlamıştır.

Noxwin canlı iddaa sitesi hizmetleri arasında spor karşılaşmaları, canlı iddaa, gazino hizmetleri vermektedir. Canlı iddaa kategorisinde, futbol, tenis, basketbol, beyzbol karşılaşmalarını canlı olarak takip ederek kupon yapabilme imkanınız bulunmaktadır. Genel bakış kategorisinde karşılaşmaların oranlarını takip ederek kuponunuzu hazırlayabilirsiniz. Noxwin online iddaa sitesinde kullanıcılarına sundukları ayrıcalıklar arasınca online destek seçeneği bulunmaktadır. Çıkabilecek sorunlar kaşısında ister mail atabilir isterseniz de canlı destek seçeneğiyle yardım isteyebilirsiniz. Hesabım kategorisi ile hesabınızda ne kadar para kaldığını denetleyebilirsiniz. Noxwin online iddaa sitesine üye olup oyun oynayabilmek için 18 aşını doldurulmuş olma zorunluluğu bulunmaktadır. iddaa sitesinde hesabınızı yükseltmek istediğinizde Ukash, kredi kartı gibi seçenekleri kullanabilirsiniz.

Online iddaa sitelerinden en iyi hizmeti sunan siteler arasında olan Noxwin ilk üyelikte 5 tl promosyon vermektedir. Ancak her üyenin tek hesap açma zorunluluğu vardır. Aynı kişiye ait ikinci bir hesap kabul edilmemektedir. Güvenli bir site olan Noxwin online iddaa sitesinde üye olur iken paylaşmış olduğunuz üyelik bilgileri data güvenlik yasaları gereğikorunmakta olup üçüncü şahıslarla paylaşılmamaktadır. Online iddaa sitelerinin kullanımı hakkında bilgisi olmayanlar içein site içerisinde nasıl kullanılacağına dair bilgiler paylaşılabilmektedir. Spor karşılamaları için oynanacak olan iddaalerde en az iki musabaka ve en az 5 tl yatırarak kuponunuzu yatırabilirsiniz. Hesabınıza yatan promosyonlar ise bir hafta içerisinde kullanılmak kaydı ile yatırılıp kullanılmayan promosyonlar hesabınızdan geri alınır.

buton