Noxwin Üyelik ve Hesap Açma İşlemleri

Noxwin’ e giriş için tıklayınız.

Noxwin iddaa sitesi, Türkiye pazarlarına açılmış yeni bir iddaa sitesi olmasına rağmen gösterdiği hızlı yayılımla kitlesini arttırmış güvenini ispat etmiştir. İkametgâhı Malta’da bulunun iddaa kurumunun diğer uluslar arası iddaa sitesine benzer olarak Malta adasında hareketini sağlamaktadır. Türkçe dışında İngilizce, Fransızca, İspanyolca ve Rusça dillerinde de hizmet vermektedir.

Canlı iddaaların ve gazinoların olduğu Noxwinde’de hesap açtıktan sonra dilenilen bölümler kullanılabilmektedir. Bu iddaa kurumunun diğer kurumlarda bulunmayan üç yüz elli Türk liralık hoş geldin promosyonundan faydalanan iddaaçilerin neredeyse tek tercihi olma yolunda ilerliyor kurum. Siteye girildiğinde Canlı Genel Bakışa ulaşıp karşılaşmalar ve spor klipleri açısından pek çok farklı spor dallarına buradan ulaşılabilinmekte. Her iddaa kurumunda olduğu gibi yoğunluğunu futbolda gösteren kurum tenis, masa tenisi bilardo, buz hokeyi, basketbol ve ya dövüş sporlarıyla birlikte otuz a yakın spor dalında hizmet vermekte iddaaçilerin hiçbir sitede olmayan bu genişlikle tek iddaa adresi olma yoluna girmiştir. Spor türlerindeki bu çeşitlilik tüm iddaaçilerin yüzünü güldürmüş sitenin tasarımı açısından diğer sitelerdeki karışıklık ve renk yoğunluğu burada sadelik ve yalınlıktan yana olup iddaaçisini kolay ve hızlı bilgilendirmeye iten tasarımıyla birçok kolaylık sunmaktadır.

Çevrimiçi oynanan oyunları seyredebilme imkânı sunan sitenin bu bölümüne Canlı iddaa butonundan kolayca ulaşmak mümkün durumdadır. Karşılaşmaların içinden dilenen seçilip kombine, tekli veya sistem iddaa kuponu oluşturulabilmektedir. Sitede bulunan destek kısmından çevrimiçi foruma ulaşılabilinir ve bu online forum doldurularak destek açısından kurumun müşteri hizmetleri ekibiyle iletişime geçebilirsiniz. Kendi posta adresleri de sitesinde bulunduğundan iletişim zor olmadığı görülmektedir.

Para yatırma işlemleri için de yine pek çok olanak sağlayan Noxwin, Skrill, EcoCard,Ukash, Akbank,Garanti Bankası, İş Bankası ve Yapı Kredi Banklarını hizmete sunarak kullanıma açmıştır. Para çekme ve yatırma limitlerindeki genişlikle de farkını koyan kurum müşteriler arasında oldukça rağbet görmektedir. Güvenlik açısından da oldukça titiz davranan iddaa sitesi kullanıcı ve site arasında kalan iddaaçi bilgilerini titizlikle saklamakta kesinlikle üçüncü kişilere bilgi sızdırmamaktadır. iddaa pazarları içinde kendi yapısını ispatlamış olan site istikrarlı bir şekilde güvenilir ve ciddi bir hizmeti kullanıcılarına her geçen gün gelişerek sunmaktadır.

buton