Noxwin

Türkiye’de , , , ve gibi sitelere iddaa ve gazino web sitesi altyapısını sunan şirketinin yeni bir markası Noxwin Türkiye marketine giriş yaptı. Türk müşterilere kapılarını kapatan ve in Türk müşteri veritabanını devralan , diğer Everymatrix / Oddsmatrix siteleriyle aynı oranları ve aynı servisleri sunuyor. Eski Capitolbet ve Teambet kullanıcıları ise adresinden hesaplarına giriş yapabiliyor.
Noxwin Şirket Bilgileri
NoxWin.com firması, Vincenti Buildings, Suite 713, 14/19 Strait Street, Valletta adresinde bulunan, Malta’da kayıtlı (Kayıt No: C44411), Mayıs 2004 tarihinden beri Avrupa Birliği üyesi olan ve “Lotteries & Gaming Authority of Malta” tarafından verilmiş olan 03/01/2008 tarihli LGA/CL2/497/2008 lisans numarasına sahip bir limitet şirketi olan OddsMatrix Ltd Şti tarafından yönetilmektedir.
 
Spor iddaaları Bölümü
Noxwin iddaa sitesinde akla gelebilecek her musabaka için sabit ihtimallerle MBSsiz tek musabakaa iddaa oynama sunuyor. Canlı iddaalerde ise oldukça yüksek oranlar sunan Noxwin’de iddaa marketi çeşitliliği de fazladır. Noxwin’e üye olduğunuz da spor iddaalarınde yüksek oranlar sayesinde kazançlı çıkabilirsiniz.
Diğer Bölümler
gazino bölümü Netent tarafından sağlanmaktadır. Netent gazinoları çok sevilen ve en güvenilir olan online gazinolar arasında başta geliyor. Normalde online oynanan masa oyunları var. Slot makineleri ile jackpot ödülleri veriyor. 21, bakara gibi masa oyunları oynayabilirken slot oyunlarında talihınızı deneyebilirsiniz.
Ödeme Yöntemleri
Noxwin içindeki finansal olanaklar ülkemize özel olarak düzenlenmiş. Ülkede en çok kullanılan para yatırma ve para çekme yöntemi olan Cepbank ile anlaşmalıdır. İş Bank, Garanti Bankası, Denizbank, Akbank ve Yapı Krediden hesaplara transfer yapılıyor.
Diğer para yatırma yöntemleri ise Neteller, Ukash, Kredi kartı, Paysafecard ve Skrill ödeme yöntemleridir.

promosyonlar
Noxwin iddaa promosyonları ve gazino promosyonları vermektedir. iddaalerde 3 aşamalı olarak promosyon veriliyor.
 
 
 
 
 
 
Müşteri Hizmetleri
Noxwin deneyimli müşteri hizmetleri ile tüm sorunlarınıza çözüm sunmak için canlı yardım ekibi ile 08:00 – 00:30 saatleri arasında hizmet vermektedir.
Bu sürenin dışında kalan zaman diliminde ise adresinden müşteri hizmetlerine e-posta gönderebilirsiniz.
Genel Değerlendirme

buton