Odd24

iddaa Siteleri 4 Nisan 2016, 22:14 Odd24

İngilizce ve Almanca dillerinin yanında Türkçe olarak da hizmetlerine başlamış bir iddaa sitesi olan Odd24 başlarda Türkçe hizmetler sunmamış fakat biraz geç de olsa ülkemiz iddaa pazarına da giriş yapmış bir iddaa oynatma sitesidir. Henüz internet üzerinden iddaa oynatma sitelerinin bu denli popüler olmadığı bir dönemde, 2007 yılında açılışını yapan site açılışından uzun bir süre sonra ülkemizde hizmet vermeye başlamasının da etkisiyle ülkemizde çok da fazla tanınmayan bir iddaa sitesi konumundadır.

Sitenin ülkemiz de çok fazla tanınmıyor olmasının bir sebebi de pek fazla iddaa çeşitliliği barındırmamasından ileri geliyor. Örneğin site üzerinde futbol, tenis, basketbol, buz hokeyi, beysbol ve hentbol gibi sayılı ve çok kısıtlı spor dallarında spor iddaaları yapıp bunların çok daha küçük bir bölümünde canlı iddaa yapma imkanınız bulunuyor. Diğer birçok çevrim içi iddaa sitesine göre buz hokeylerine diğer spor dallarından daha fazla önem verdiği görülen iddaa sitesinde spor iddaaları ve canlı iddaaler dışında herhangi bir iddaa türü bulunmuyor. gazino yani slot oyunları veya canlı gazinoda roulette, 21 ya da bakara gibi oyunlar oynama talihınız bulunmayan site sadece spor iddaaları üzerine yoğunlaşmış gibi görünen sitede sanal iddaaların de olmaması sitenin spor iddaalarınden ziyade ‘daha ucuz’ iddaa alanlarına yönelmiş olduğu görünümü oluşturuyor.

Lisans

Kuruluşu Dominik Cumhuriyeti merkezli olan sitenin hakkımızda bölümüne ulaştığınızda bir iddaa oynatma lisansları bulunduğunu iddia ettiğini görüyoruz. Lisans numarası 8048/JAZ olduğu belirtilen ve Curacao E-gazino Komisyonu tarafından verilen lisansın herhangi bir doğrulama linki verilmediği için maalesef lisansın doğrulamasını yapamadık. Ayrıca üç dilde hizmet verdiğini söylediğimiz sitenin bazı bölümleri halen Türkçe hizmet veremiyor. Türkçe dil desteği ile ‘kayıt işlemleri’ gibi oldukça sıradan ve çok kullanılan bölümler bile sayfada ulaştığınız zaman İngilizce olarak görüntüleniyor.

Hoşgeldin promosyonu Ne Kadar?

2007 yılında açılan ve oldukça eski sayılabilecek iddaa sitelerinden biri olan Odd24 ülkemizde pek fazla tanınmıyor demiştik ve bunun nedenlerinden birinin ülkemiz iddaa pazarına geç girmelerini göstermiştik. Bunun yanında önemli bir etken de sitenin kullanıcı kazanmak için herhangi bir eyleme kalkışmaması olarak söylenebilir. Site üzerinde herhangi bir promosyonlar bağlantısına ya da bir promosyon bilgisine ulaşamıyoruz. Hoşgeldin promosyonu dahil herhangi bir promosyon vermeyen sitenin yeni kullanıcıları çekmeye çok istekli göründüğünü söyleyemeyiz.

Mobil Uyumluluk

Siteye mobil aygıtlarınızdan ulaşabilirsiniz fakat karşılaştığınız görüntü, masaüstünden siteye giriş yaptığınızda karşınıza çıkan ekranla tamamen aynı olacak. Sitenin içerisindeki Türkçe çeviriler eksik olması ve promosyon bulunmaması gibi mobil uyumluluk da bulunmuyor.

Para Yatırma Seçenekleri

Site içerisinde Havale, Cepbank, Paysafecard ve Ukash yöntemlerini kullanabiliyorsunuz. Bunun dışında herhangi bir ödeme yöntemi desteklenen yöntemler arasında yer almıyor.

Müşteri Hizmetleri

Site üzerinde bir canlı destek ekibi bulunuyor. Destek almak için sitenin sol bölümündeki ‘Click to live support’ butonuna tıklayabilirsiniz.

buton