Oddsring İle Sanal iddaa Keyfi

Oddsring’ e giriş için tıklayınız.

İnternet kullanımının günün her anında hayatımızda olması ile bankacılık işlemleri, medya takibi, oyunlar gibi aklımıza gelebilecek birçok şeyi internet aracılığı ile gerçekleştirme imkanı bulmaktayız. Oyun oynamaktan vazgeçemeyen iddaa tutkunları için de sanal iddaa siteleri oldukça rağbet görmeye başladı. Oddsring online iddaa sitesi de bu sanal iddaa sitelerinin içinde olup en çok tercih edilenler arasındadır. Gün içerisinde tek bir kupon hazırlayıp beklemek yerine online iddaaları takip ederek spor karşılaşmaları ile ilgili iddaalarınizi anlık olarak yapma imkanı bulursunuz. Oddsring online iddaa sitesi kolay kullanıma uygun olarak tasarlanmış bir site olup üyelik şartları kolay ve güvenilir bir sitedir.

Online iddaa sitelerinin ülkemize yasal olarak girmesi çok eski değildir. Bu sebepten güvenli olmayan siteler aracılığı ile online iddaa oynayanlar zaman zaman dolandırıcılık gibi olaylarla karşılaşmışlardır. Ancak oddsring online iddaa sitesi Türkçe bir iddaa sitesi olup güvenilirdir. Oddsring iddaa sitesinin açılıştaki görünümü anasayfa, hesap açın, kurallar, hakkımızda, iletişim, skorları görüntüle ve cep iddaa kategorileridir. Bunun dışında sayfanın sol tarafında bulunan canlı musabakaların kategorisinden spor karşılaşmalarını inceleyebilir ve kuponunuzu hazırlayabilirsiniz. Oddsring online iddaa sitesi dünya çapında hiizmet veren bir iddaa sitesi olup, 2012 yılında Türkçe sayfası ile hizmet vermeye başlamıştır. Malta merkezli bir iddaa sitesidir. Oddsring sitesinin verdiği hizmetler ise iddaa, canlı iddaa, gazino ve oyunlardır. Birbirinden eğlenceli küçük oyunlar ile hoş vakit geçirirken iddaa ya da gazino oyunları ile heyecanı yaşayabilirsiniz.

Oddsring para çekme ve para yatırma işlemlerinden bahsetmek gerekir ise, Click2pay, paysafe, ukash, webmoney, paypal ve ecocard ya da kredi kartı ile para yatırma işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Oddsring sitesninden para çekme işlemi için ise, kimlik ve adres bilgileriniz sizden talep edilir. Talep edilen belgeler, kimlik fotokopisi, ikametgah veya adrese gönderilen bir faturadır. Bu belgeleri gönderdikten sonra 7 gün içinde onaylanır ve talep ettiğiniz kadar parayı çekebilirsiniz. Oddsring onlne iddaa sitesi cep bank kullanıcılarına da para yatırma işleminden sonra %15 promosyon hediye etmektedir.

buton