Oddsring Para Çekme

Oddsring’de iddaalarıni tamamladınız, para kazandınız ve iş geldi para çekmeye… Öncelikle bu sitede 1-2 saat içinde para çekebileceğiniz yöntemler olduğu için talihlı olduğunuzu söylemeliyim. Bu sitede uzun bir süre iddaa yapmış biri olaraktan 2 içinde para çekmenin ne kadar önemli bir nokta olduğunu anlayacaksınız. Başka sitelerde günler süren para çekme işlemini 1-2 saate indiren Oddsring’i tebrik ediyorum.Konunun başında belirttiğim 1-2 saatte para çekebileceğiniz yöntem işte bu yöntem. banka transferi ile bu siteden 1-2 saat içinde para çekebiliyorsunuz. Hemen Oddsring para çekme bölümünden hızlı banka transferini seçin. Çekmek istediğiniz miktarı belirtin. Ardından adınızı, soyadınızı, telefon numaranızı, bankanızı, hesap numaranızı girin. Paranız 1-2 saat içinde hesabınıza geçecektir.Minimum para çekme limiti: Minimum 50TL çekebilirsiniz.
Maksimum para çekme limiti: Bir günde en fazla 10.000TL çekebilirsiniz.
Komisyon: Bankalar tarafından 5-10 TL arası kesinti yapılmaktadır.
Süre: 1-2 saatKartınız hangi bankaya olursa olsun bu yöntem ile para çekmek çok kolay. Yapmanız gereken tek şey, Oddsring para çekme bölümünden bu yöntemi seçmek ve kart numaranızı girmek. Paranız bir kaç gün içinde kartınızın ana hesabına geçecektir.Minimum para çekme limiti: Minimum 50€ çekebilirsiniz.
Maksimum para çekme limiti: Limit belirtilmemiştir.
Komisyon: Ücretsiz
Süre: 2-4 iş günüOddsring sitesinden Ecopayz ile para çekmek için para çekme bölümünden Ecopayz’ı seçin. Ecopayz hesabınıza giriş yapın ve parayı çekmek istediğiniz Ecopayz hesap numaranızı seçin. Miktarı girin. Para anınada hesabınıza geçecektir.Minimum para çekme limiti: Minimum 30TL çekebilirsiniz.
Maksimum para çekme limiti: Limit belirtilmemiştir.
Komisyon: Ücretsiz
Süre: AnındaOddsring para çekme bölümüne girin. Ukash’ı seçin. Ardından çekmek istediğiniz miktarı seçin. 1 iş günü içinde 19 haneli kod olarak mail adresinize ulaşacaktır.Minimum para çekme limiti: Minimum 10TL çekebilirsiniz.
Maksimum para çekme limiti: 667.15 TL çekebilirsiniz
Komisyon: Ücretsiz
Süre: 1 iş günü

buton