Online gazinolar

102-

  Online gazinolar

  gazino, tutkunu olanlar için vaz geçilmez bir eğlence aracıdır. Bir çok gazino sever kişi, gazino oynarken yaşadığı heyecanı başka bir yerde başka bir şey de bulamaz. Kimisi Black Jack ve Poker gibi kart oyunlarını, kimisi roulette’i, çoğu kişide slot oyunları severek oynamaktadır. Bazıları için ise gazino atmosferi vaz geçilmez bir duygudur.

  İnternet, çoğu şeyi olduğu gibi gazinohaneleri de evimize getirdi. 90’lı yılların sonlarından itibaren Online gazinolar, gazino severlere, ev konforunda gazino oynama imkanı sunmaktadır. Bir online gazino, her ne kadar tam olarak gerçek bir gazinohane atmosferi sunmasade, lokal bir gazino ile kıyaslandığı zaman online gazino (sanal gazino) çok daha avantajlıdır.

  1. Online gazino‘nun geri ödeme oranı lokal (gerçek) bir gazino/ gazinohaneden daha yüksektir. Bir lokal gazino hasılatının yaklaşık %80 – %60 oranında geri dağıtırken, internet üzerinden hizmet veren bir online gazino oyunlarda hasılatını %98 – %92 oranında geri dağıtmaktadır.
  2. Daha fazla oyun seçeneği ve iddaa/bet büyüklüğü esnekliği: Hiç bir yerel gazino ve slot makinesinde bulamayacağınız kadar slot oyununu online gazinoda bulabilirsiniz. Bir online gazino’da yüzlerce farklı slot oyununu bulabilirsiniz. iddaa/Bet miktarını da istediğiniz gibi ayarlayabilirsiniz, hat sayısını da seçebileceğiniz gibi iddaa miktarınıda 1 cent ile 100 € veya daha yüksek bir miktar arasında istediğiniz gibi ayarlayabilirsiniz.
  3. Milyonluk Jackpotlar: Online gazino’da aynı anda veya farklı zamanlarda binlerce gazino sever oynadığı için büyük ikramiye olan Jackpot ödülleri milyon euro ve dolarları geçmektedir. Online gazino’da oynarken belkide milyoner olan siz olabilirsiniz.
  4. promosyon ve VIP Promosyonlar:  Online gazinolar’ın neredeyse tamamı, yeni üye olan oyuncularına yapacakları ilk deposito için hatta bazen hiç bir deposito yapılmasını istemeden promosyon vermektedir. Yüksek miktarlarda oynayan High Roller denen büyük oyuncular için daha avantajlı yüksek promosyonlarda sunmaktadır. Ayrıca online gazinolar promosyon dışında değişik promosyonlar ile tatil, turnuva çeki, musabaka bileti vb. hediyeler vermektedir.
  5. Rahatlık: Ülkemizde gazinohaneler yasak olduğu için kıbrıs, monaco, montenegro gibi ülkelere gazino oynamak için gitmeye zamanı olmayanlar veya gazino’da gözükerek reklam olmak istemeyen kişiler için online gazinolar 7/24 açık ve internetleri olan heryerde istedikleri zaman hizmet vermektedirler. Bilgisayarınız da karışanınız olmadan oyunlara konsantre olarak en kaliteli oyunların tadını çıkartabilirsiniz.
  6. Strateji ve taktik: Özellikle roulette ve black jack oyunları için kendi özel taktik veya stratejisi olanlar için online gazino çok önemlidir. iddaa miktarları ve şekli daha esnek olduğu için Online gazino’da strateji uygulamak çok daha uygundur.

  Yukarıda saydığımız sebepler ve sizinde kişisel olarak sahip olabileceğiniz nedenlerden dolayı online gazinolar, yerel gazinolara oranla daha avantajlıdır, online gazinolarda kazanma talihınız ve kazanabileceğiniz miktar daha fazladır.

  gazino oynamak eğlenceli olduğu kadarda risklidir, bu yüzden elbette kazanmak için oynasanız bile asıl önemli olan bu oyunu eğlencesinde bırakabilmek, sizi zor durumda bırakacak bütçeler ile oynamamakönemlidir.

  Aşağıda sizlere tanıtmaya çalıştığımız, Türkiye’den müşteri kabul eden en iyi ve güvenli online Türkçe gazinoları bulabilirsiniz.

  buton