Online iddaa Sitelerinin Hizmet Alanları

Genel 23 Mart 2016, 02:17 Online iddaa Sitelerinin Hizmet Alanları

Online iddaa siteleri hizmet anlayışı, genelde aynı kalıplarda bulunmak ile birlikte, iddaaların farklı seçenekleri kullanıcılara sunulmaktadır. Spor iddaaları başlığı altında toplanan seçenekler, kendi içerisinde farklı gruplara ayrılmaktadır. Canlı iddaaler ile sanal iddaaler, sanal ligler ve normal iddaaler, online iddaa sitelerinin hizmet alanlarını meydana getirmektedir.

Online iddaa Sitelerinin Spor iddaa Hizmetleri

Online iddaa sitelerince sunulan spor iddaaları, favori ligler, günün musabakaları, spor karşılaşmaları gibi bölümlerden meydana gelmektedir. Favori ligler olarak tanımlanan kategoride, dünya genelinde tanınan ve tüm iddaa severler tarafından kupon yapılan popüler ligler bulunmaktadır. Türkiye süper ligi, İtalya ligi, Almanya ve Fransa ligi, Hollanda ve İngiltere ligi ile Brezilya ve Portekiz ligi bu kategoride yer alan popüler liglerdir. Favori ligler bölümünde ayrıca, uluslar arası alanda düzenlenen özel ve resmi turnuvalarda yer almaktadır. Avrupa kupası musabakaları, dünya kupası musabakaları, şampiyonlar ligi musabakaları verilecek örnekler arasında bulunmaktadır. Spor karşılaşmaları bölümünde ise, birbirinden farklı spor türlerine rastlamak mümkündür. Amerikan futbolu, kış sporları, motor sporları, bisiklet yarışları, kayak yarışları, futbol, hentbol, tenis, bilardo, dart, kriket, ragby, futsal, snooker, Formula 1 yarışları gibi 30’a yakın türe, spor iddaaları bölümünde rastlamak mümkündür. Günün musabakaları bölümünde ise, o gün içerisinde oynanacak ancak henüz başlamamış olan, farklı spor türlerine rastlamak mümkündür. Gün içerisinde oynanacak futbol, tenis, basketbol, hentbol ya da voleybol veya beyzbol karşılaşması, günün musabakaları bölümünde yer almaktadır. Bahsedilen tüm bölümlerin içerisinde günlük ortama 1.000’e yakın iddaa seçeneği bulunmaktadır. Yabancı iddaa siteleri tarafından verilen iddaa oranlarının yüksekliği de dikkate alınır ise, günlük elde edilebilecek kazancın miktarı daha net anlaşılacaktır.

Online iddaa Sitelerinin Sanal iddaa Hizmetleri

Türk kullanıcılar tarafından yeterince ilgi görmeyen sanal iddaaler, özel programlar aracılığı ile gerçekleştirilen karşılaşmalardan meydan gelmektedir. Sanal iddaaler bölümünde genellik ile sanal futbol karşılaşmaları ile sanal basketbol karşılaşmaları, sanal at yarışları ile sanal tazı yarışları ve sanal köpek yarışları bulunmaktadır. Gerçek karşılaşmalar gibi takımlar ve yarışçılar hazırlanmakta ve yine gerçek karşılaşmalar gibi, yüksek iddaa oranları verilmekte ve üyelere kazanç elde etme talihı sunulmaktadır. Bu kategorinin içerisinde ayrıca sanal lig başlığı altında, ayrı bir bölümde bulunmaktadır. Sanal lig, Avrupa’dan her hangi bir ligi veya Türkiye ligini temsil etmektedir. Bir lig oluşturulmakta, kadroları ile birlikte takımlar meydana getirilmekte ve takımların bir sezon boyunca yaptıkları karşılaşmalar, sanal lig karşılaşmaları olarak tekrarlanmaktadır. Puan cetveli oluşturulmakta ve geçmişe yönelik musabaka sonuçları bilgi edinilmesi maksadı ile üyelere sunulmaktadır.

Online iddaa Sitelerinin Canlı iddaa Hizmetleri

Özellik ile yabancı iddaa siteleri için vazgeçilmez seçeneklerden bir tanesi, canlı iddaalerdir. Türk kullanıcılar tarafından yoğun ilgi gören canlı iddaaler, birçok online sitede bulunmakta olup, alternatifli iddaa seçenekleri ve ideal iddaa oranları ile dikkat çekmektedir. Canlı bahsiler bölümünde, normal spor iddaalarınde olduğu gibi futbol karşılaşmaları, basketbol karşılaşmaları, buz hokeyi karşılaşmaları, tenis karşılaşmaları ve voleybol karşılaşmaları yer alabilmektedir. Her bir grup içerisinde, hangi karşılaşma programa dahil edilmiş ise, üyeler o karşılaşma üzerinden onlarca analizde bulunabilme talihına kavuşmaktadır. En ilgi çekici özelliği, sayı kaydedilmeleri üzerine yapılan iddaalerdir. İlk sayıyı ya da ilk golü kim atar, bundan sonraki sayıyı ya da golü kim atar, ilk kırmızı ya da sarı kattı kim görür gibi değişik iddaa seçenekleri, ideal iddaa oranları ile canlı iddaaler bölümünde bulunmaktadır. Karşılaşma devam ettiği sürece, canlı iddaa seçenekleri devreye girmekte ya da devreden çıkabilmektedir. Ayrıca karşılaşma oynanmaya devam ettiği sürece, iddaa oranları da sürekli güncellenmektedir. Her hangi bir takımın ya da sporcunun performansında iyileşme olur ise, iddaa oranları anında yükselmekte, aynı şekilde her hangi bir takımın ya da sporcunun performansında düşme gözlenir ise, iddaa oranları da anında düşmektedir. Canlı iddaaların en fazla keyif ve en fazla heyecan veren bölümü de, bu aşamada devreye girmektedir. Bir karşılaşma üzerinden, her hangi bir üyenin karşılaşma devam ettiği sürece birden fazla kazanç elde etme talihı bulunmaktadır. Unutulmamalıdır ki, kazanç elde etmenin yanında, kayıp yaşama talihı da her zaman mevcuttur.

 

buton