Ossobet Para Çekme

Bugün sizlere yeni açılan iddaa sitelerinden biri olan Ossobet’in para çekme yöntemleri hakkında bilgi vermeye çalışacağız.
Ossobet, Malta Gaming Authority tarafından verilmiş olan spor iddaaları ve gazino oyunları lisansına istinaden 2015 yılında hizmet vermeye başlamıştır. Müşterilerine zengin iddaa seçenekleri ve yüksek oranlarla iddaa yapma fırsatı sunmaktadır. Bunun yanında hızlı para yatırma ve çekme yöntemleriyle de dikkat çekmektedir. Sizlere daha önce Ossobet‘in para yatırma yöntemleri hakkında bilgi vermiştik. Bugün de para çekme yöntemleri hakkında bilgi vermek istiyoruz.
Ossobet’ten şuanda farklı yöntemlerle para çekilebilmektedir. Ancak en fazla tercih edilen yöntem, banka havalesi ile para çekmedir. Zira bu yöntem sayesinde paranız en geç 1 saat içinde banka hesabınıza gelmektedir. Banka havalesi ile hesabınızdan minimum 100 TL çekmenize izin verilmektedir. Maksimum tutar konusunda ise şuan için net bilgiler bulunmamaktadır. Ancak günlük ortalama 5.000 TL’ye kadar çekim yapabileceğinizi söylemek istiyoruz.
İlerleyen günlerde Ossobet’e yeni para yatırma yöntemleri eklenirse sizlere buradan bildireceğimize emin olabilirsiniz. iddaa hayatınıza bol talihler dileriz.

buton