Para Yatırma Limitleri

299-

  Para Yatırma Limitleri

  Bir iddaa sitesi hakkında bilinmesi gereken en önemli hususlardan birisi en az para yatırma limitlerinin ne kadar olduğudur. Bir çok oyuncu tarafından en az para yatırılan iddaa siteleri aranmaktadır. Bir iddaa sitesinin en az para yatırma limitinin düşük olması elbetteki bir avantajdır. Bir iddaa sitesine an az para yatırma limiti para yatırılırken seçilen metoda göre farklılık gösterebilir.  Para yatırma limitleri makul seviyede düşük olan siteler, düşük miktarlarda iddaa yapan iddaa severler için olduğu kadar yüksek miktarda iddaa yapan kişiler içinde önemlidir. Hesabınızda kalan miktarları belki bir iddaa sitesinde değerlendirmek isteyebilirsiniz.

  Sizler için hazırlamış olduğumuz aşağıdaki listemizde Türkiye´den müşteri kabul eden  Türkçe iddaa sitelerini,  Cepbank, Havale, Ecocard, Kredi Kartı ve Astropay, Paykasa, Paykwik, Otopay, Epaycode ve Cashixir gibi Türkiye’de tercih edilen para yatırma metodlarına göre mimimum para yatırma miktarlarını sizler için karşılaştırdık.

  iddaa Siteleri Para Yatırma Limitleri ve En Az Para Yatırılan iddaa Siteleri jQuery(document).ready(function() { $(“#myTable”).tablesorter(); } );

  Astropay Card satın almak için Resmi Astropay temsilcisi olan sayfamız www.tumpay.com‘u kullabilirsiniz.

  Listemizden, para yatırmak istediğiniz metoda göre size en uygun en az para yatırılan iddaa sitelerini bulabilirsiniz. Listemizde paylaşmış olduğumuz miktarlar o sitede ve o metod ile minimum para yatırma tutarıdır. Elbette daha yüksek miktarlarda da para yatırabilirsiniz. Bazı iddaa sitelerinin yanında ilgili para çekme metodunun altını boş bıraktık. Bunun anlamı; o iddaa sitesine bu metod ile para yatırılamaz. iddaa sitesi o para yatırma şeklini kabul etmemektedir.

  Bir iddaa sitesinin en az para yatırma metodu yüksek ise bu oyuncuyu zaman zaman kısıtlayabilir. Bu yüzden oyuncular doğal olarak en az para yatırılan iddaa sitelerini daha fazla tercih etmektedir.

  Ayrıca para yatırma metoduna göre ekstra promosyon veren iddaa siteleride bulunmaktadır. Hangi metod ile para yatıracağınıza karar verdikten sonra o metoda göre para yatırma promosyonu veren siteleri de inceleyebilirsiniz.

   

  buton