Para Yatırma promosyonları

2094-

  Para Yatırma promosyonları

  iddaa ve gazinoların vermiş oldukları promosyonlar sadece yeni üyeler için verilen hoşgeldin promosyonları ile sınırlı değildir. iddaa ve gazino siteleri hali hazırdaki oyuncularına da promosyonlar vermeye devam etmektedir. Zaten üye olduğumuz bir iddaa veya gazino sitesinden para yatırırken seçtiğimiz para yatırma yöntemine göre ekstra promosyon alabiliriz. Bu promosyonlara para yatırma promosyonu denir. Para yatırma promosyonu hoşgeldin promosyonu gibi tek seferlik değildir ve o metod ile her para yatırma işleminiz için tekrar tekrar alma talihınız bulunur.

  Türkçe iddaa sitelerinin bir çoğu para yatırma metoduna bağlı olarak extra promosyonlar vermektedir. Sitenin bu promosyonu vermekteki amacı, hem oyuncusunu sitede tutmak, hem bazı para yatırma metodlarını teşfik etmek, hem de bazı para yatırma metodlarında oyuncunun uğrayabileceği komisyon, kur farkı veya işlem ücreti zararları fazlası ile telafi etmektir. Sayfamızda para yatırırken kullanacağınız metoda göre promosyon veren iddaa sitelerini bulabilirsiniz.

  Para Yatırma Metoduna Göre Para Yatırma promosyonları:

  Geri kalan para yatırma metodlarına da para yatırma promosyonu veren iddaa siteleri bulunmaktadır. Sayıları az olmakla beraber kredi kartı, havale, paykasa yöntemlerine de promosyon veren iddaa siteleri vardır.

  Diğer Para Yatırma promosyonu:

  iddaa ve gazino siteleri oyuncularına zaman zaman yeni para yatırma promosyonları da sunmaktadır. Bu promosyonu almak için ise kullandığınız para yatırma metodu fark etmez. Sitelerin hali hazırdaki oyuncularına para yatırma metoduna bağlı olmadan verdikleri promosyonlara da para yatırma promosyonu veya tekrar para yatırma promosyonu (Re-Load promosyon) denir.

  Bazı iddaa ve gazino siteleri bu promosyonları her hafta, her ay şeklinde düzenli olarak vermektedir. Kimi siteler ise özel günlerde, önemli musabakalarda oyuncularına sunmaktadır.

  İnternetten talih oyunları oynamayı sevenler olarak elbetteki promosyonları da severiz. promosyon almak için ise genellikle yeni siteler aramaktayız. Ancak insanın hali hazırda hesabının olduğu memnun olarak oynadığı bir siteden promosyon alması çok daha güzeldir. Eğer ki zaten bir siteden oynuyorsak ve site bize yeniden promosyon veriyorsa bunu kaçırmak istemeyiz. Bu yüzden sürekli yeni promosyonlar arayıp yeni sitelere kayıt olmaktansa, düzenli olarak veya sık sık para yatırma promosyonu veren siteler, iddaa ve gazino severlerin tercihi olacaktır.

  Yeni promosyonlardan haberdar olmak için forumumuzu takip edebilirsiniz.

   

  buton