PayKwik


PayKwik Nedir?
İnternet üzerinden ödeme yapabilmek yada kolay şekilde para gönderebilmek için hizmete koyulmuş kartlardan biridir. Kredi kartınız yada banka hesabınız olmadan da bu kartı kullanabilirsiniz. Banka ve kredi kart bilgilerinizin internet ortamında kullanılmasından hoşlanmıyorsanız bu kart tam size göredir. Bütçeniz el verdiği kadar harcama yapmak için de ideal bir seçimdir.
PayKwik Özellikleri?
PayKwik Nereden Alınır?
PayKwik resmi sitesine giriş yapılır yada ülkemiz için hizmet veren PayKwik bayilerinden kartı satın alınır. Arama motoruna Paykwik yazdığınızda dahi satın almanız için güvenilir kaynaklara ulaşılabilir.
PayKwik Nasıl Kullanılır?
PayKwik’in nasıl kullanılacağını adım adım izleyerek öğrenebilirsiniz.
1.Adım – Paykwik Bütçesi
Paranızı çevrim içi şekilde kullanmaya başlamak isterseniz önce bir Paykwik bütçesi yapmalısınız. Bu bütçe sizin kullanacağınız miktardır. Ne seçerseniz seçin ekstra ücret alınmaz. 50 TL’lik kart alırsanız. Bütçeniz de o kadar olur.
2.Adım – Nerede Kullanılacak
Paykwik kartınızdaki bütçenizi çeşitli şekillerde kullanabilirsiniz. Birçok internet sitesindeki hizmet ve ürünleri almak için kullanılır. Bununla birlikte Mastercard’ın kullanılabildiği her yerde kartınıza para göndererek harcama yapabilirsiniz.
3.Adım – Bütçe Kullanımı
Kullanacağınız yeri belirlemenizin hemen ardından kartınızın limiti ile birlikte ödeme seçeneğinizi işaretleyebilirsiniz.
PayKwik Olan iddaa Siteleri?
PayKwik‘in geçerli olduğu siteler:

buton