Piabet iddaa Sitesi

 Piabet 2015 yılında açılan ve pronetgaming altyapısı kullanan bir site.Site curacou lisanslı olup sitede spor iddaaları,canlı iddaa,gazino,canlı gazino,poker,sanal sporlar(sanal futbol,sanal tenis) ve beton games(bakara,poker,çarkıfelek)bulunmakta.Tasarımsal olarak tipik bir pronetgaming sitesi.Pronetgaming sitesinde tipobet-girisler bölümünde henüz ismi yer almamakta.

Piabet Spor iddaaları ve Canlı iddaa

Siteye ilk giriş yaptığımızda karşımıza en yüksek oranlar piabette reklamı çıkmakta.Bunu gördükten sonra oranları sizin için diğer sitelerle karşılaştırdık.Bırakın en yüksek olmayı pronet sitelerinde bile piabetten daha yüksek oranlı siteler bulunmakta.iddaa  oranlarına kendilerinin söylediklerinin aksine ortalama seviyelerde dememiz mümkün.iddaa ve canlı iddaa bölümü ise gerek iddaa sayısı gerekse iddaa çeşitliliği açısından oldukça geri kalmakta.

Piabet Canlı gazino,gazino ve Diğer Bölümler

Canlı gazinoda evolution ve xprogaming olmak üzere 2 adet servis sağlayıcısı bulunmakta.Yani 2 çeşit canlı gazino var.Evolotuin gazinoda bazı büyük sitelerde olan 21te yan iddaaları gibi seçenekler piabette bulunmamakta.gazinoda ise netent altyapılı slotlar bulunmakta olsada su an için sitede bu bölümün bakımda olduğu dolayısıyla çalışmadığı söyleniyor.Bunun dışında poker bölümünde klaspoker altaypılı poker oyunları bulunmakta olup sanal sporlar ve betongames te sitede bulunan diğer oyunları.

Piabet Para Yatırma

Piabet kredi kartı hariç hemen hemen tüm para yatırma yöntemlerini bulundurmakta.Sitede yöntemler ve minumm para yatırma miktarları ise şöyle.

-Banka havalesi ile minumum 100 tl.

-Cepbank,tl nakit,neteller,ecovard ve bocash ile minumum 20 tl.

-Ukash ile minumum 10 euro.

Piabet Para Çekme

Para çekmede şöyle ilginç bir şey gözümüze çarptı.Sitede ilk para çekme işlemini havale ile yapanların bir defaya mahsus belge göndermesi gerekiyor yazmakta.Diğer yöntemler ile para çeknlerin ise ilk önce banka havalesi ile çekmesi gerektiğini yazıyor.Yani sunu anlatmak istemişler ilk para çekiminizi banka havalesi ile yapmak zorundasınız ve belge göndermek zorundasınız.Belge olarakta kimlik fotokopisi ve ikmetgah yada fatura örneği yollamanız gerekmekte.Paranızı banka havalesi dışında tl nakit,ecocard ve neteller ile yapabilirsiniz.Minumum para çekme ise 100 tl.

Piabet Canlı Yardım

Piabet canlı yardımı 7/24 hizmet vermekte.Sizler için canlı yardımı test ettik.Saat sabah 09.00 sularında canlı yardımdaki kişinin oldukça bilgisiz olduğunu buna rağmen elinden gelen yardımı yapmaya çalıştığını gördük.Bu anlamda daha profosyonel bir ekiple çalışmalılar.Bunun dışında mail yoluyla yardım talepleri [email protected] mail adresi aracılığıyla yapılabilmekte.

Piabet promosyonlar

-%50 hoşgeldin promosyonu.promosyontan yararlanabilmek için minumum 50 tl yatırmak gerekiyor.Maksimum alabailceğiniz promosyon miktarı ise 150 tl.Bonu çevrim şartı en az 2.00 orandan 11 kez.

-%50 vıp para yatırma promosyonu.En az 5000 tl lik yatımlarda %50 promosyon vermekteler.promosyon çevrim şartı en az 2.25 orandan 15 kez.

-Haftalık %30 gazino kayıp promosyonu.Haftalık en az 1000 tl lik kayıplarınızı %30 iade edilmekte.promosyonun çevrim şartı bulunmamakta.

-Tüm yatırımlarda %7 promosyon.Tüm yöntemlerle para yatırma işlemlerinizde %7 promosyon verilmekte.promosyonun çevrim şartı en az 2.00 orandan 11 kez.

-Haftalık %20 netent kayıp promosyonu.Netent slotlarında haftalık en az 1000 tl lik kayıplarınızın %20 si iade edilmekte.promosyonun çevrim şartı bulunmamakta.

Piabet Genel Değerlendirme

Piabet tahaüt ettiği gibi yüksek oranlara sahip bir site değil.Bunun yanında promosyon çevrim şartları başka hiçbir sitede görmediğim kadar ağır.Zaten pronetlerin genel sıkıntısı olan iddaa seçenekelri ve iddaa sayısı azlığı yetmezmiş gibi bunlarında olması sitenin büyük dezavantajı.Sitede tek gördüğümüz olumlu yön ödemelerinde sıkıntı çıkarmaması ve canlı gazinoda xprogamingin yanında evolution gazinonunda olması.Sizinde piabet hakkında görüşünüz varsa yorum kısmından bizleri bilgilendirebilirsiniz.

 

 

buton