Pikbet

iddaa Siteleri 24 Mart 2016, 17:44 Pikbet

Pikbet iddaa sitesi 2015 yılında iddaa tutkunlarına hizmet vermeye başlamıştır. Geçen sene hizmet vermeye başlayan site yeni iddaa sitelerinden biri olarak karşımıza çıkmaktadır. Pikbet iddaa sitesini incelendiğinde lisansının uzaktan kullanıcılarına oyun hizmete sağlaması amacıyla Curaçao Lotteries and Gaming Kurumu tarafından verilmiştir. Alınan bu lisans 2013 yılından itibaren olmakla beraber 8 yıl süreyle alınmıştır.

Pikbet iddaa sitesi açılınca kullanıcılarını iddaa, canlı iddaa, slot, canlı gazino, promosyonlar ve müşteri hizmetleri görülüyor. Aynı zamanda bet10 poker oyunu çok yakında mesajıyla kısa zaman içerisinde sitesine bu ibareyi de eklemektedir. Pikbet iddaa sitesi içerisinde spor iddaalarıne girilince 6 adet spor müsabakaları bulunmaktadır. Basketbol, futbol, hentbol, voleybol, tenis ve buz hokeyi müsabakalarında müşterilerine iddaa yapma fırsatı sağlar. Futbol müsabakalarında musabaka programları diğerlerine göre daha fazla bulunmaktadır.

Pikbet Promosyonlar

Pikbet iddaa sitesinde pek çok promosyon avantajlarıda bulunmaktadır. Pikbet sitesinde ilk para yatırma promosyonu olarak 2000 tl ye kadar %100 oranında promosyonu müşterilerine vermektedir. Bunun için yapılması gereken pikbet iddaa sitesine üye olmak ve para yatırmaktır.Pikbet promosyonlar şu şekilde yer almaktadır.

%20 kayıp promosyonu

%15 havale depozit promosyonu

%20 canlı gazino discount promosyonu

%20 cep bank promosyonu

Pikbet iddaa Bölümü

Pikbet iddaa sitesinde canlı iddaa ve iddaa seçenekleri vardır. iddaa seçenekleri incelendiğinde 6 tane spor türü bulunmaktadır. Pikbet iddaa bölümü gün gün olarak programları karşımıza gelmektedir. Poker seçeneği yakın zamanda aktif olacağı söylenmekle beraber slot oyunları mevcuttur.

Pikbet Para Yatırma Seçenekleri

Pikbet iddaa sitesine ecopayz, astropay, paysefecard, cep bank ve banka havalesi yöntemleri ile para seçenekleri bulunmaktadır. Ancak şu an için bu yöntemlerden geçerli olanları cep bank ve banka havalesi seçenekleridir. Bunun dışındakiler ile para yatırma işlemi şuan yapılamamaktadır. Banka havalesi ve cep bank yöntemleriyle maksimum bedel olmaksızın en az 20 tl para yatırma işlemi gerçekleşmektedir. Bu şekilde pikbet iddaa sitesine para yatırma işlemleri yapılmaktadır.

Pikbet Ödeme Yöntemleri

Pikpanka havalesi yoluyla para çekme ya da para yatırma işlemleri şu an için sitede mevcuttur. Banka havalesi yoluyla siteye en az 20 tl yatırıldığı gibi para çekmek için de minimum değer 100 tl dir. Pikbet para çekme talebi verebilmek için hesabınızda en az 100 tl olması gerekmektedir. Cep bank ile şu an da para çekme işlemi yapılmamaktadır bu yöntemle sadece para yatırma gerçekleşmektedir.

Pikbet Müşteri Hizmetleri

Pikbet iddaa sitesinin sağ alt kısmında canlı yardım desteği bulunmaktadır. Müşteri hizmetlerine canlı olarak bağlanabilme imkanını kullanıcılarına sunan bu sitede haftanın 7 günü ve 24 saat olmak üzere sorunları çözmeye çalışmaktadır. Ayrıca e-mail üzerinden de müşteri hizmetlerine mail gönderme olanağı bulunmaktadır.

 

buton