Pokerbulgari Poker Sitesi

4 dil seçeneği ve klaspoker altyapısı ile hizmet vermekte olan pokerbulgari herhangi bir lisansı bulunmamakta.Canlı yardımlarına lisans bilgisini sorduğumuzda lisansımız yok cevabını aldık.Bu açık cevap cevap için kendilerine teşşekkür ediyoruz.Lisanslarının olmadığını açık yüreklilikle söylediler.Poker bulgari sitesi klas poker altyapısı kullanmakta olan dolayısıyla yüzlerce aynı tasarıma ve görünüme sahip olan sitelerden bir tanesi.Sitede poker oyunları,tavla,okey,betongames çeşitleri,canlı acsino ve slot oyunları bulunmakta.

Pokerbulgari Poker Bölümü

Baştada söyledğimiz üzere bu bölümde klaspoker altaypısı kullanılmakta.Pokerbulgari poker bölümü texsas holdem poker,omaha holdem poker ve kapalı poker bölümlerinden oluşmakta.Klaspoker altaypısı kullanıldığı için okey ve tavlayıda bu bölüme dahil etmek mümkün.

Pokerbulgari Diğer Bölümler

Pokerbulgari betongames çeşitlerinden poker,bakara ve çarkıfelek,canlı gazinoda roulette,21,carribean poker,texsas holdem poker,slot bölümünde ise gazinoplus,gazinomini,aristocrat,novomatic deluxe,novamatic classic playtech slot ve netent slotlarından oluşmakta.

Pokerbulgari Para Yatırma ve Çekme

Pokerbulgari para yatırma ve çekme bölümünde dünyaca ünlü para yatırma ve çekme yöntemlerinin çoğunu bulundurmamakta.Canlı yardımdan aldığımız bilgiye göre siteye tlnakit ve havale ile para yatırmak ve çekmek mümkün.

Pokerbulgari promosyonlar

  1. %30 ilk para yatırma promosyonu.İlk para yatırmanızda %30 promosyon verilmekte olup maksimum alabailceğiniz promosyon miktarı 500 tl olarak belirlenmiş.promosyonun çevrim şartı 1500 el olarak belirlenmiş.
  2. Kapalı pokerde her 100 ele 10 tl promosyon.Türk pokeri olarakta bilinen bu poker çeşidinde 1 tl ve üstü masalarda her 100 oyununuza 10 tl promosyon verilmekte olup promosyonun çevrim şartı 2000 el olarak belirlenmiş.
  3. Çarşamba günleri %50 canlı gazino discountu.Çaraşamba günleri öğle 12den gece 00.00 a kadar olan yatırımlarınızı kapsayan bu promosyonta o günki canlı gazino kayıplarınızın %50 si iade edilmekte.Bu bonsutan faydalanmak için en az 1000 tl kayıbınızın olması gerekmekte.Alabileceğiniz maksimum promosyon miktarı ise 3000 tl olarak belirlenmiş.promosyon için herhangi bir çevrim şartı belirtilmemiş.
  4. 300 tl sadakat promosyonu.Pokerde 1 tl ve üstü masalarda oynadığınız her 5000 ele 300 tl promosyon verilmekte olup promosyonun çervim şartı 2000 el olarak belirlenmiş.
  5. Pokerbulgari de aylık yatırım miktarlarınıza göre vıp üye modelleri bulunmaktadır.

Poker bulgari Genel Değerlendirme

Pokerbulgari sitesi lisansız bir poker sitesidir ancak bunu dürüstlükle söylemeleri oldukça iyi.Site 4 dilde hizmet vermekte olmasına rağmen bir çok güvenilir para yatırma ve çekme yöntemi bulunmamakta.Site için olumlu yada olumsuz bir yorum yapmak mümkün değil.Sizin pokerbulgari hakkında görüşerliniz varsa yorum kısmından bilgilendirme yapabilirsiniz.Herkese bol akzançlı ve iyi günler.

buton