Princess Star

899- CANLI SKOR

  Türk gazino severler için sevindirici bir haberimiz var: “Princess gazino artık online!“

  (Prenses gazino), dünyanın farklı noktalarında 40´a yakın yerel gazinosu bulunan en büyük gazino gruplarından bir tanesidir.

  Uzun yıllardır oyuncularına güven ve üstün kalitesi ile hizmet sunmakta olan Princess gazinolar, Türk gazino severlerinde en çok ziyaret ettikleri gazinolardır. Özellikle Bulgaristan Svilengrad şehrinde bulunan Star Princess gazino ve Nymphes Princess gazino ile Gürcistan´ın Batum şehrinde bulunan Batumi Princess gazino Türkler tarafından en çok ziyaret edilen prenses gazinolarıdır.

  Bunların dışında Belarus, Makedonya, Romanya, Slovenya´da da bir çok Prenses gazinoları bulunmaktadır.

  Son derece modern gazinoları ile hizmet veren Prenses gazino, teknolojik gelişmelere de duyarsız kalmayarak günümüzün bir gerçeği olan internet dünyasına girdi, kendi online gazino hizmetini başlattı. Bundan sonra Princess gazino´da oynamak için bir başka ülkeye gitmenize gerek yok. Evinizden veya iş yerinizden online olarak oynayabilirsiniz. Üstelik Princess gazinolar´da oynayabildiğiniz Amatic oyunlarının aynısını online Princess Star gazino´da da oynayabilirsiniz. da ayrıca SoftSwiss firmasının eğlenceli slot oyunlarını bulabilirsiniz.

  Slot makineleri dışında ise bir çok farklı roulette, poker, black jack, bakarat gibi masa ve kart oyunları da bulunmaktadır. Princess gazino´nun yakın zamanda Canlı gazino açmasını da beklemekteyiz.

  Türk oyuncuların spor iddaalarıne düşkünlüğünü bilen Princess Star, iddaa severleri de unutmadı ve iddaa seçeneği de sunmaya başladı. Yüksek miktarda iddaa yapan oyuncular için güvenilir bir tercihtir.

  Princess gazinolarda nasılki Türkçe hizmet sunuluyor ve ingilizce yada başka bir dil bilmek gerekmiyorsa, Princess gazinoların online sitesi olan ´da da Türkçe dil seçeneği ile oyuncularına Türkçe hizmet sunulmaktadır. Herhangi bir sorunuz veya yardıma ihtiyaç olduğunda günün her saati canlı destekten Türkçe olarak yardım alabilirsiniz.

  Princess gazino ismi denilince zaten güvenlik konusunda hiç bir kuşkuya gerek yoktur. Princess gazino´nun online gazinosu olan en üstün güvenlik sistemleri ile korunmakta ve online gazinosu Curaçao´da lisanslıdır.

  Princess gazino´da online olarak oynamanın bir diğer avantajı da hoşgeldin promosyonudur. Princess Star gazino´ya üye olan her yeni oyuncu yapacağı ilk para yatırma işlemine karşılık 250€´ya kadar hoşgeldin promosyonu kazanmaktadır.

  Aynı gazino heyecanını ve eğlencesini aynı güven ile yaşamak istiyorsanız hemen ´a üye olun, Hoşgeldin promosyonunu da kaçırmayın.

  buton