Pulibet 2016 – Pulibet giriş yeni adresi Pulibet2016.com

Pulibet online iddaa sitesinin Pulibet30 adresi TİB tarafından engellendi. Pulibet yeni adresi ise Pulibet2016.com olarak belirlendi.

2015 yılının ortalarında PronetGaming altyapısını kullanarak Türkiye’den üye kabul eden yabancı iddaa siteleri kervanına katılan Gürcistan tandanslı pulibet iddaa sitesi, yabancı iddaa şirketleriyle adeta köşe kapmaca oynayan ve 5651 sayılı internet kanununun kendisine verdiği yetkileri sonuna kadar kullanan Telekomünikasyon İletişim Başkanlığı (TİB) tarafından engellendi.

Pulibet giriş adresine yönelik alınan erişim engellemesi kararından sonra sitenin kayıtlı üyeleri, hesaplarına erişim sağlama bağlamında problem yaşadı.

Söz konusu problemin giderilebilmesi adına devreye giren site yetkilileri, Pulibet güncel giriş adresi üzerinde oynama yaparak Pulibet 2016 adresini üyelerine açtı.

Adres üzerinde gerçekleştirilen revizyondan sonra yapılan açıklamada; üyelerden, pulibet yeni giriş adresi olarak pulibet2016.com domaininin kullanılması noktasında hassasiyet göstermeleri istendi ve üyeler, başka adresleri kullanmamaları konusunda uyarıldı.

Bunun yanı sıra biz de, yeni adresi aracılığıyla siteye girdiğinizde yeni üyelik vs. gibi uygulamaların altına imza atmamanız bağlamında sizleri ikaz edelim; zira sitede adres dışında herhangi bir değişim olmadı, bütün bilgileriniz halen sitede kayıtlı durumda.

Pulibet İlk Üyelik promosyonu

Pulibet2016.com yeni giriş adresi ile siteye bağlanıp üyelik işlemlerini yerine getiren iddaa severler, 500 TL’ye kadar İlk Üyelik promosyonu kazanma talihını değerlendirebiliyor.

Promosyona dâhil olabilmek için yatırılması gereken minimum ilk yatırım miktarının 100 TL olarak saptandığı bu kampanyada, yatırdığınız paranın %25’ini yeni üye promosyonu olarak kasanıza indirebiliyorsunuz.

İlk para yatırımlarını Banka Havalesi/EFT ve CepBank yöntemleriyle yapan yeni üyelerin katılım sağlayabildiği Pulibet İlk Üyelik promosyonu’ndan elde edilen kazançların hesaplara aktarılması için; anaparanın 1 kez en az 1.60 orandan çevrime sokulması gerekiyor. Anapara çevrimini yaptıktan sonra canlı yardımdan promosyonlarınızı talep edebiliyorsunuz.

promosyonlar hesabınıza aktarıldıktan sonra, anaparanızın 1 katını minimum 1.60 orandan; promosyonların 10 katını ise en az 2.00 oranlı kombine iddaalerde çevirdiğiniz takdirde para çekim talebi verebiliyorsunuz.

Pulibet iddaa sitesi bundan önce Pulibet.com, Pulibet20.com, Pulibet22.com, Pulibet100.com ve Pulibet30.com adreslerini kullanmıştı.

Yazı etiketleri: pulibet giriş • pulibet yeni adres • Pulibet100 • Pulibet20 • Pulibet22 • Pulibet30

29 Haziran 2016 Yazıldı Pulibet iddaa

buton