Pulibet

2015 yılında yayın hayatına başlayan Pulibet, son dönemlerde oldukça tutulan iddaa platformlarından birisi olma yolundadır. Günden güne artan ziyaretçisi ile dikkatleri üzerine çekmeyi başaran Pulibet hakkında bir kaç önemli noktaya değineceğiz. Bir çok gibi Pulibet’te kullanıcılarına, futbol, basketbol, hentbol ve buz hokeyi dallarında analiz yapmalarını sağlamaktadır. Bunun dışında çok takip edilmese de badminton ve floorball gibi spor dallarında da iddaa oynamanızı sağlamaktadır.
  
Bir çok iddaa sitesinin illegal yöntemlerle yayın yaptığını ve oynattığını hepimiz bilmekteyiz ancak Pulibet, Curacco Hükümeti tarafından lisanslanmıştır ve yayın hayatında her hangi bir yasal dışı işlem yapıldığı görülmemektedir. Peki, Pulibet’i seçmeli miyim? Diye soruyorsanız sizlere Pulibet’in kullanıcılarına sağladığı bir kaç avantajdan bahsedelim. Para çekme işlemlerinizi haftanın her günü 7/24 çekme talihına sahipsiniz. Ancak EFT yöntemi ile paranızı çekmek istediğinizde ise hafta içi 10:00 – 17:00 arasında gerçekleştirebilirsiniz.
Bir günde 20.000 TL’ye kadar para çekme hakkına sahipsinizdir. Para yatırma işlemleriniz de ise bir kaç tane katı kurallarını görmekteyiz. Örnek verecek olursak banka havalesi ile hesabınıza para yatırmak istiyorsunuz ve elinizde sadece 80 TL olduğunu varsayalım ne yazık ki 80 TL ile hesabınıza banka havalesi yapamazsınız. Banka havalesi yapmak istediğinizde en düşük 100 TL yatırmanız gerekmektedir. Ancak banka havalesi yanında 5 adet ödeme yöntemi sunmaktadır. Bunlar ise; Cepbank, TLnakit, Neteller ve son olarak EcoPayz.Cepbank ile para yatırmak istediğinizde en düşük 20 TL yatırabilirsiniz fakat yatırdığınız miktarın kesinlikle küsüratı olmamalıdır.(21.5 TL gibi). Canlı destekleri ile bir çok sorunuzu kısa süre içinde ilgili kişilere gönderebilmektesiniz. ProGaming, Evolution Gaming  ve NETENT destekleriyle kurulan ’in sitesini hem Türkçe diliyle hemde İngilizce diliyle kullanabilirsiniz. Pulibet’in sizlere sunduğu imkanlardan bir tanesi de canlı iddaa yapabilmenizdir. Dilerseniz musabakatan önce, dilerseniz musabaka esnasında analiz yapabilmektesiniz

buton