Pulibet 500 TL Hoşgeldin promosyonu

Pulibet iddaa sitesi, yeni kayıt gerçekleştirip ilk defa para yatırımı yapan üyelerine %25 oranında 500 TL Hoşgeldin promosyonu veriyor. İlk defa para yatırımı yapacak olan eski ve yeni tüm Pulibet üyeleri bu promosyontan yararlanabilir. promosyonu alabilmeniz için gerekli olan minimum para yatırma tutarı 100 TL’dir. İlk üyelik promosyonundan alabileceğiniz maksimum promosyon tutarı ise 500 TL’dir.

Pulibet’in Hoşgeldin promosyonu, ilk defa para yatırımı yapacak olan yeni veya eski üyelere tanımlanmaktadır. Pulibet kullanıcılarının bu promosyontan yararlanabilmek için ilk yatırdıkları ödeme türü Banka Havalesi/EFT ya da CepBank olmalıdır. Bu promosyontan yanlızca bir defa yararlanılabilir.
PuliBet İlk üyelik promosyonuna hak kazanmış olan kullanıcılar önce ana paralarını spor iddaalarınde en az bir kez 1,60 ve üzeri orandan yatırdıkları parayı çevirmelidir. Çevrimden sonra canlı müşteri destek butonundan promosyonlarını talep edilebilir. PuliBet İlk üyelik promosyonu çevrim şartı ise almış olduğunuz promosyon miktarının 10 katını, oranların minimum 2.00 olduğu ve en az iki karşılaşmadan oluşan kombine kuponlar yapmaktır. Eğer kombinenin oranı 2.00’dan daha düşük ise bu iddaaler promosyon çevrimine dahil edilmeyecektir.
PuliBet iddaa sitesinde sunulmakta olan Hoşgeldin promosyonu yalnızca Türkiye’den üye olan kullanıcılar ve Türkiye vatandaşı kullanıcılar için geçerlidir. promosyonunuz tanımlandıktan sonraki 60 gün içinde çevrim şartları tamamlanmalıdır. Aksi halde kullanıcıların aldığı promosyon iptal edilir.
Bu kurallara ek olarak Pulibet genel kural ve şartları geçerlidir.

buton