Pulibet gazino

Pulibet gazino 
Pulibet, gazino oynamayı severlere inanılmaz imkanlar sunmaktadır. Tam tamına 22 adet gazino oyunuyla sesini duyuran ve bir çok kişinin ilgisini çekmeyi başararak hizmetlerini son hız geliştirerek devam etmektedir. sitelerinin genelde sadece spor bahsi yapma imkanı verdiğini görebilirsiniz, ancak bu konuda kullanıcının isteklerine göre hareket ettiğini düşünmekteyiz.

Pulibet’te ki gazino oyunlarını isterseniz gerçek kişilerle oynayın isterseniz bilgisayar sistemleriyle oynayın. Kararı seçmek size kalmış. Netent ve Progaming’in destekleriyle oyunları çok daha kaliteli ve hızlı bir şekilde oynayabilmektesiniz. Şu anda site de en popüler gazino oyunu olarak TXS Holdem Pro Series’i görmekteyiz.

Pulibet Canlı gazino
Pulibet, canlı gazino da ise birbirinden güzel 7 farklı bayanın yardımıyla gazino keyfini sonuna kadar yaşayabilmeniz için elinden geleni yaptığını söyleyebiliriz. Ancak canlı gazinoyu oynamanız için üye girişi yapmak zorunluluğu vardır. Üye girişi yapmadan oynamak istiyorsanız hobi olarak oyna kısmını seçmeniz gerekir. Böylece siteye üye olmadan hiç bir yere yatırım yapmadan gazino oynayabilirsiniz. Canlı gazino oynama saatlerini aşağıda belirttik. Lütfen okumaya devam ediniz.

Pulibet Canlı gazino Saatleri
21 2 : 05:00 – 06:00
21 1 : 06:00 – 23:59
21 3 : 10:30 – 11:00
Roulette 2 : 05:00 – 06:00
Roulette 1 : 06:00 – 23:59
Baccarat 2 : 05:00 – 06:00
Baccarat 1 : 06:00 – 23:59
Yukarıda yazdığımız saatler arasında size en uygun oyunu seçip oynayabilirsiniz.
  
gazino’ya nasıl para yatırabilirim?
Sitede ki “hesabım” bölümünden hesaplar arası oynamak istediğiniz miktar tutarını yazarak paranızı Canlı gazino’ya transfer edebilirsiniz. Transferler de limit yoktur, ancak oynamak istediğiniz oyunun limiti olabilir. Onun için öncelikle oynamak istediğiniz oyuna göz atmanızda fayda var.
gazino’ya transfer ettiğim parayı geri hesabıma aktarabilir miyim?
Diyelim ki gazino deneyiminizi geliştirmekten ve oynamaktan vazgeçtiniz ama hesabınızda ki tüm parayı da gazino hesabınıza aktardınız. Üzülmeyin, gazino’ya aktardığınız parayı elbette ki geri iddaa hesabınıza aktarabilirsiniz.
Diğer hakkında bilgi almak için sitemizde ki kategorilere göz atmanızı rica ediyoruz. Bol talihler!

buton